Lastovcic

Lastovcic

Član
Pozdrav drugovi :) citam po forumima kako moj pug ima los auspuh tj ne dise kako treba sa dobrim filterom i auspuhom da bi cak i neki konji dobili! Cip nedolazi u obzir iz vise razloga. Citam u zg lastovcic radi odlicne auspuhe relativno povoljno , znam da ima u kaknju neki majstor za auspuhe al daleko... Jel ima ko kakva iskustva znaci radio bi 421 sa il bez kat protocni. Citao jesam al mehanicki nisam podkovan pa oprostite ako sams sta provalio al treba mi 10 konja hitno :)
 
Hvataj se ti dobrog čipa i majstora koji to zna da radii,eto ti i konja odmah
Ni taj karbon-sportski filter nije za odbaciti,naravno pod uslovom da je original a ne kopija:car6:
 
Član
Inace motor atmosferac 1.6 16v atmosferac , cip ne dolazi jos u obzir... Kn panel filter ide to ide
 
Član
Jedino ako si spreman izdvojit dobru sumu novca, onda mozes osjetit promjenu snage ;) nije lako na atmosfercu dobit konja
 
Član
Sto se tice auspuha neces nista dobit na snazi. Cole ti je imao taj lastovcic auspuh na volvu pa upitaj njega. :)
 
Spremi 7-8 stoja ako hoces ful inox lastovcic auspuh sa granom...ako ne i vise...a samo sa auspuhom neces dobiti nista
 
Član
pa znam da necu al to je samo jedan dio slagalice, ako vec radim auspuh da uradim kako treba. Zadnji protocni 600kn znaci nekih 80eur, sa inoxom do srednjeg lonca 900kn znaci 130eur. Ne znam nazvat cu covjeka pa ispitati. Znaci auspuh filter i na kraju cip jednog dana , jbg ove godine sam kum :D
 
Član
cini mi se da si negdje napisao da si ga i prodao, , ok razmotrir cu tu opciju , gledam da uzmem novo , hvala.
Slusao sam na yt zvuk malo kako si ti zadovoljan ? Jel bučan , kazu kod lastovcica da na 2000 obrtaja se i ne cuje bas dok kad ga stisnes da se javi zvuk sto je upravo ono sto trazim
 
BHT Ovisnik
Meni je idealan bio,bas ono za ugodnu voznju,a kada stisnes da se fino cuje,dubok lijep zvuk,a ne kao remusi i pizdarije nove od 100km po autodijedlovima sto prodaju. Dao ga kolegi u RH da ga namontira na volva,mislio da mu odgovara na saraf ali nije,pa ga nije montirao
 
Član
ti u sustini ne trazis neku snagu extra....moje misljenje: skini kat,stavi zadnji protocni (neki kvalitetniji),dovedi malo hladnog zraka i to je to u sustini...osjetices bolji odziv na gas i dobices malo glasnije auto,ne treba ti vise ;)
 
Član
Kako je to mišljenje za cip tako utvrdjeno??
A za lastovcic sam samo čuo dobre stvari (naglasak na CUO, bez licnih iskustava)
 
Član
ti u sustini ne trazis neku snagu extra....moje misljenje: skini kat,stavi zadnji protocni (neki kvalitetniji),dovedi malo hladnog zraka i to je to u sustini...osjetices bolji odziv na gas i dobices malo glasnije auto,ne treba ti vise ;)
Ti kao da 1.6 16v imas pa me toliko dobro razumjes :) ! Ma da upravo to i zelim da dise punim plucima :) samo za skida je kata dvoumim se! Evo drug col3 nudi svoj vjerovatno cu i uzet. Kn panel narucen
 
Član
Jedino ako si spreman izdvojit dobru sumu novca, onda mozes osjetit promjenu snage ;) nije lako na atmosfercu dobit konja
Lako je dobiti ko zna, gdje i kako, neces sada dobiti 50 konja ali nije ni da ces dobiti 5konja...

Sa dobro uradjenim auspuhom, dobrog precnikai dobro odradjen 4-2 ili 4-2-1 hoces dobiti a koliko to ne mozes bas znati bez naravno mjerenja, bolji odziv na gas, malo kao zivlji pri dodavanju gasa i bolje "disanje" motora...
Ovo sve nije rekla kazala, kazem iz iskustva jer vozam atmosferca ;)

Da dodam samo za cipovanje, na atrmosfercu se radi cip zadnji, prvo se odradi sve na motoru, od bregastih, veceg usisa, izduv, usisna grana, ventili ako mogu veci, veci leptir, itd. pa tek onda chip da bi se to sve odradjeno uskladilo i da bi imalo max efekat...
 
Top