Lasersko zatamnjivanje stakala

Lasersko zatamnjivanje stakala

Član
jesil gledao dole kod haka u onoj firmi što radi stakla za auta, nešto sam čuo da za nipex ali sve je to rekla kazala, pa et vidi nazovi..
 
Član
ma postoji lasersko zatamnjivanje to je sigurno i provjereno...sad me zanima u BIH bilo gdje da se odradi...ne samo tz nego bilo gdje...cijena je ta koja me interesuje....
 
Član
ja kad sam se raspitiva o tome,dobivo sam informacije da su cijene astronomske.uglavnom preko milje maraka i sl;)
 
Član
Ja sam cuo da je to u Sarajevu i to sam negdje bio procitao i ko radi i kolko su cijene prije god mozda na nekom hrvatskom forumu se komentarisalo
 
Član
I ja sam cuo da to ima u bg-u , raspitacu se pa ako nesto saznam javicu....ako je toliko skupo,svakako se ne isplati osim ako ne vozis auto od 30+ hiljada evra....
 
Član
ako je toliko skupo,svakako se ne isplati osim ako ne vozis auto od 30+ hiljada evra....

da prica se,...kao da postoji to lasersko zatamljivanje,...cjene kako kazu sezu u nedogled...ako imas love i neki cool auto onda bolje naruci iz tvornice automobilskih stakala (abblendbar) tj. danju tamna ,a nocu svjetla...
ma kako god bilo i folija je zakon ako znas radit s njom....
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
eh cuo sam sad da u slavinovicima neki lik radi farbanje stakala..sta mislitie o tome???

dok ne vidim ne vjerujem,ali bas me zanima,ako ih farba cime to radi,ajd pokusaj saznat,bas me zanima svegami
 
Top