Lasersko zatamnjivanje stakala

Lasersko zatamnjivanje stakala

Član
ArminM je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
eh cuo sam sad da u slavinovicima neki lik radi farbanje stakala..sta mislitie o tome???

dok ne vidim ne vjerujem,ali bas me zanima,ako ih farba cime to radi,ajd pokusaj saznat,bas me zanima svegami

saznao od nermina suljagica...kaze farba bojom koja ima osobine folije tako da ti murija nemoze nista....al kaze isto da je oko 50 eura po prozoru....
 
Član
murija ti uvijek moze "nesto".....prednja stakla ne smiju biti zatamnjena i gotovo, utuvite tu vec jednom u glavu.....a to sto ima fabricki zatamnjenih auta, sto ima pijacari i llumar zatamnjenih vozila, sto se to tolerise i sl. , to je cista supljikavost nasih zakonodavaca i njihovih sprovodilaca....
 
Član
Upravo to, ne smijes imati zatamljeno naprijed i za to uvijek mogu kaznu napisati... sem ako si parlamentarac, pa narucis sebi fino tvornicki tamno ko noc led blicere i pici kako god stignes :icon_mad:

Mada pocet ce garant i kod nas kontrolisati strozije/vise naprijed folije, pogotovo jer je sve vise i vise auta koji su na raznorazne nacine zatamljeni....
 
Član
trizex je napisao(la):
murija ti uvijek moze "nesto".....prednja stakla ne smiju biti zatamnjena i gotovo, utuvite tu vec jednom u glavu.....a to sto ima fabricki zatamnjenih auta, sto ima pijacari i llumar zatamnjenih vozila, sto se to tolerise i sl. , to je cista supljikavost nasih zakonodavaca i njihovih sprovodilaca....

triza gdje mogu u tz lumar odraditi samo zadnja bocna i zadnju sajbu.....i koliko bi me to doslo...
 
Član
pitaj pike-ta on je nedavno radio to na seatu, a nezz trebalo bi mozda pitati i u novus autoglass imal kod njih sta sto se tice zatamnjivanja, sad su cini mi se kod pasarele gore preseljeni
 
Član
ljudi kakva farbanja stakla kakvo lasersko zatamnjivanje... samo lumar jer se on moze uvijek skinut kad dokruci ili kad auto bude na prodaju itd itd... 5 godina garancije na foliju kod zoke znaci dovoljno dugo...


br tell 061 322 388 ...


a to da policija zaj*aje mene nikad niko nije pitao nish ni kad sam u italiju isao a i 10-ak outa u hrvatsku i zaustaljali su me bezbroj puta i niko nikad nishta a da napomenem sva stakla u folijama ukljucujuci i prednju sajbu...


vama koji se ipak bojite preporucujem na prednja stakla stavit najjblazu foliju a nazad tamniju cisto radi zastite od sunca i zastite pri pucanjus takla i provale... a policija vam 10000 posto nece nish rec na te najblaze varijante naprijed... uglavnom lumar je cista preporuka a ko god iz tuzle hoce da vidi shta znaci imat lumar folije po danu/po noci moze me kontaktirati na pm rado cu ustupit auto na probnu voznju itd
 
Top