Lancia Lybra 1.9 JTD

Lancia Lybra 1.9 JTD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
drug.. vidim vozis jtd pa valjda znas koji sve jtd postoji, kakav je koji itd
ja sam imo dvije alfe donedavno, sad jednu
147 i 156 sw, obje su 1.9 jtd 16v. 147 je 110kW, a 156 je 103kW. nijedna ne moze 230
 
Super Moderator
nema nikakve blokade, nego auto nema snage dalje, iako i tih 210 jako tesko. moze on pokazati mozda, al koliko je to u stvarnosti je vec druga stvar
 
Član
nema nikakve blokade, nego auto nema snage dalje, iako i tih 210 jako tesko. moze on pokazati mozda, al koliko je to u stvarnosti je vec druga stvar
Mislim da dzaba trosis vrijeme na pojasnjavanje nekih stvari. Mnogi to pokusavaju na 5 stranica teme, ali on i dalje vjeruje da je brzi od f30, te da auto moze ici do zadnjeg broja na satu. Cak i preko toga. :D
 
nema nikakve blokade, nego auto nema snage dalje, iako i tih 210 jako tesko. moze on pokazati mozda, al koliko je to u stvarnosti je vec druga stvar
Druze jesam li ja pricao 138193 puta da auto ima speed limit ako ne znas sta znaci i stoji na 210 kao sto sam ga toliko vozio, a i malopre sam napisao da sam pre 3 sata isao mjeriti na 103 km.h pokazuje na gps u 101 km.h ? citaj malo
 
Član
Ode ja insigniom 330 onda :D samo jos da nadjem te gume sto mogu tako ici :D koja marka ti je guma kad kazes da su nase sa pijace :D moje zimske su na insigniji http://www.reifendirekt.de/cgi-bin/...rd&Label=E-C-68-1&details=Ordern&typ=R-240156

Dunlop pa je maksimalno 210, iako nikad ne bi sa njom isao tolio, koje su tvoje kad ide 250 na zimskim a puno manjim gumama :D

Ljetne su mi Pirelijeve 245/35/20 i mislim do 300 da su ogranicene,

http://www.reifendirekt.de/cgi-bin/...rd&Label=E-A-71-2&details=Ordern&typ=R-289531


e koje ti onda koristis kad tako ide, mozda nasa auta ne idu zbog guma :O
 
Član
Ja s Meganom 88 kw nea sanse da naguram dvi stoje na 17-kama.....s 15 kama nisam ni pokusavo....a s 18 -kama nemoze ni preko 170 da ga jebes :D
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top