Lancia Lybra 1.9 JTD

Lancia Lybra 1.9 JTD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Slika ti govori sve pre 5 dana sam isao 200 na 15" felgama 65 koje pokazuju na 100km/h realnih pokaze 95 znaci na 200 bi trebalo ici 210.. Jet velicina i debljina gume ima ulogu dal ce vise il manje pokazati
 
Evo ovako bice jedan video sto cu preko telefona u prigramu snimiti kojom se brzinom kreve telefon pa cu postaviti..
 
Član
Ne znam samo kako se usudiš sa tako nejačkim autom voziti tako brzo? Koje su ti veličine guma?
 
Član
Karavan sa 110ks da ide preko 200kmh? E jbg sad

Mouda jedino kad nabacis 13" feluge, pa sat pokazuje 220kmh hehe
 
Član
Znači karavan od nesto vise od 100 konja na gumama 15" 195 65 vozis tako? uz duzno postovanje ne znam sta ti bi :) meni su te gume zimske na astri sa skoro isto konja kao tvoje auto, pa nisam nikad presao vise od 140 na sat, i to je rizik mi.
 
Znači karavan od nesto vise od 100 konja na gumama 15" 195 65 vozis tako? uz duzno postovanje ne znam sta ti bi :) meni su te gume zimske na astri sa skoro isto konja kao tvoje auto, pa nisam nikad presao vise od 140 na sat, i to je rizik mi.

Karavan je stabilan ovaj moj 1450kg jos ja 100. Te svaka guma ima oznaku a to znaci koliko guma moze ici najvise ove zimske su 250 a ova 17 ke
su 320
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top