Lancia Delta HF_turbo

Lancia Delta HF_turbo

kao sto rekoh u naslovu naravno Lancia Delta HF turbo samo mi fali integrale i stotinjak konja :icon_sad: al sve u svemu i ovo je fin autic sa 140ks
Evo trenutno jedna slikica pa ce bit kasnije jos toga sad mi se ne da prebacivati, auto sam kupio sad u nedelju u dosta dobrom fabricom stanju bit ce tu jos neki dorada al uglavnom ostajem na fabricom izgledu ;)
 
BHT Ovisnik
RE: napokon i ja da predstavim, naravno Lancia Delta HF_turbo

cestitam,nek je sa srecom,od malena mi se ovaj auto sviđao:cool:
 
Legend
RE: napokon i ja da predstavim, naravno Lancia Delta HF_turbo

neka je sa srecom i da te dobro posluzi;)
 
RE: napokon i ja da predstavim, naravno Lancia Delta HF_turbo

CoL3-99 je napisao(la):
cestitam,nek je sa srecom,od malena mi se ovaj auto sviđao:cool:

tnx drug i meni se svidjao sad ga napokon i imam, et vidit ces ga u nedelju na pisti ak ne bude kise ;)

hvala i vama momci :icon_smile:
 
RE: napokon i ja da predstavim, naravno Lancia Delta HF_turbo

dobra lancia, buraz davno imao indenticnu, i boja ista.. znam da je letila ko blesava.. nek je sa srecom! ;)
 
Član
RE: napokon i ja da predstavim, naravno Lancia Delta HF_turbo

prelijep auto, cuvaj ga, a ne sumnjam da neces:cool: sretno
 
Član
RE: napokon i ja da predstavim, naravno Lancia Delta HF_turbo

daj jos lika bolan stas se stisno:lol:
 
RE: napokon i ja da predstavim, naravno Lancia Delta HF_turbo

hvala drugari... ;)
ma polako bit ce slika sad ce malo radova pa cu da ubacim po nesto.. prvo cemo malo spustit i zatamnit pa cemo da vidimo na sta ce da lici :icon_rolleyes:
 
Član
RE: napokon i ja da predstavim, naravno Lancia Delta HF_turbo

cestitam druze na autu odlican izbor ovo je kultno auto i ko ima imalo tesku desnu nogu postuje lanciuo deltu i ona mu je neka vrsta ikone. sve u svemu nek je sa srecom i da predjes puno puno kilometara bez problema. pozzz
 
RE: napokon i ja da predstavim, naravno Lancia Delta HF_turbo

zile je napisao(la):
cestitam druze na autu odlican izbor ovo je kultno auto i ko ima imalo tesku desnu nogu postuje lanciuo deltu i ona mu je neka vrsta ikone. sve u svemu nek je sa srecom i da predjes puno puno kilometara bez problema. pozzz

hvala zile... znam da je kultno zato ostaje ovakvo kakvo jest i ovako mi je najljepse... samo par detalja cu uraditi al ne odsupam od fabrickog... ;)
 
Član
RE: napokon i ja da predstavim, naravno Lancia Delta HF_turbo

HFintegrale je napisao(la):
zile je napisao(la):
cestitam druze na autu odlican izbor ovo je kultno auto i ko ima imalo tesku desnu nogu postuje lanciuo deltu i ona mu je neka vrsta ikone. sve u svemu nek je sa srecom i da predjes puno puno kilometara bez problema. pozzz

hvala zile... znam da je kultno zato ostaje ovakvo kakvo jest i ovako mi je najljepse... samo par detalja cu uraditi al ne odsupam od fabrickog... ;)

ma samo fabrika i tih par detalja nesumnjam da ce bit jedno od najboljih auta u BiH meni je delta bila djecacki san samo sto su previse rijetke i tesko ih je nac u finom stanju ova tvoje je dobra daj jos koju sliku ako imas
 
Član
RE: napokon i ja da predstavim, naravno Lancia Delta HF_turbo

zahvalana su ovo auta,svaka cast,samo naprijed,zelim ti puno predjenih kilometara;););)
 
Top