kvalitet motora golf 4 1.9 TDI 85kw

kvalitet motora golf 4 1.9 TDI 85kw

Član
Druze evo ja imam golfa karavan u saobracajnoj pise 116 ks, nikakvih problema za ovih pet godina hvala Bogu nisam imao, a solidno ide ;) auto je uvezeno iz ch sa njihovom servisnom prije 5 god, sa 180 000+ sad ima 300 000 i samo redovan servis i to je to ;) od mene 5+
 
Član
85 KW/116 KS dolazi najcesce uparen sa sestostepenim mjenjacem, to je auto odlicno za auto puteva, prije par mjeseci sam takvog dotjerao iz njemacke, karavan, potrosnja na autobanu pri 135 km/h sa normalno natovarenim autom ne prelazi 5 litara.. zato kad sidjes u grad ubi ga taj mjenjac sa 6 brzina, slatko uzima 8 litara gradske voznje, sto se tice tih dizni, one se preko dijagnostike mogu provjerit, 1x polovna dizna u dobrom stanju kosta 100 KM, za nove ne znam nisam nikad uzimao ni novu ni polovnu jer mi nikad ni na jednom golfu nije to odlazilo

Sad sam evo opet u njemackoj uzeo sam golfa sa 66 kw pa cemo da vidimo kakav ce da bude na putu.
 
Član
Sto se tice ovog motora sve ti je receno, ne trosi puno d, kao sto rece dzeni najcesce je sa 6 brzina. odlicno idu, po meni najbolji izbor kad sagledas cijenu, odrzavanje, neke mane itd, a uvijek se lako moze i prodati.. uglavnom kad bi birao 1.9tdi uzeo bi navedeni..
 
Član
S obzirom da je to cetvorka ... sve ove boljke koje navedose otprilike da ce tebe zadesiti ... vrlo malo je vjerovatno da je on zgazio ispod 300.000 znaci imas jos 100K prije orkestra za svadbe i sa'rane eh da li ces ih docekati to je upitno :)

nijedan motor ni u jednom autu nije los (osim mozda oni kineski maple folovi) samo je pitanje kolko je izhrdan i koga ce glava zaboliti :)
 
Top