kutija za gepekt ?

kutija za gepekt ?

BHT Ovisnik
Pozdrav,dakle odmah da kazem da ne mislim pravit obicnu kutiju jer nju imam...
problem je taj sto mi je gepekt malen:D
evo mog gepekta s muzikom
g6kbuurs915c5dluie1.jpg


e sada,posto sam gepekt morao dizati za dodatnih 7cm zbog plina pojacalo sam prisarafio iza kutije te odvojio malo da moze zračiti :
kup1zam2bu78u8u63xe5.jpg


i tako da mi je moj gepekt malen jer nemogu ni siceve oboriti,a vozim karavana,jer nekada mi zaista valja oboriti siceve,sto zbog posla sto zbog privatnih stvari:D stvarno mi nije jasno kako netko s manjim vozilom i muzikom moze negdje ici,ja dok se potrpam popizdim ako negdje idem,a karavan:D
e sada,ja bih volio napraviti kutiju sa strane,tj. da iskoristim ovaj bocni prostor u gepektu

s44hhcwiovcugi4xaahf.jpg


znaci u to udubljenje bih volio nekako napraviti kutiju,mogu izmjeriti pa da mi netko odprilike kaze koliko da kutiju izbacim prema sredistu prtljaznika da dobijem potrebnu litražu...ili pak jel veliki problem napraviti od smole kutiju,kolega je sebi radio branik i svakakve gluspoti od smole tako da bi valjda i on znao nesto,da li bi u njoj bio los zvuk,da se iskombinira npr. unustrasnji dio od smole,a vanjski od iverice/mediapana ?
hvala:icon_biggrin:
 
Član
Džaba si otvorio temu:D Pitaj Enesa on je to uradio ;) Ne bi reko da možeš izvuć više od 20litara što je malo za 12ku
 
BHT Ovisnik
zato i govorim da bih izbacio je jos prema sredini,ne bih ispunio samo ovaj prostor,nego izbacio je prema sredini ,ovako :
c2ffxbhinwqdeo5o92v2.jpg


crveno je woofer:D
 
sto da ne, mozes, samo trebas nabaciti dosta slojeva smole da bude sto cvrsce, a svaku ravnu povrsinu mozes ubaciti mdf. mada ta trenutna kutija ti je toliko glupava da je to cudo jedno, nije ni cudno da je zauzela toliko prostora.
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
sto da ne, mozes, samo trebas nabaciti dosta slojeva smole da bude sto cvrsce, a svaku ravnu povrsinu mozes ubaciti mdf. mada ta trenutna kutija ti je toliko glupava da je to cudo jedno, nije ni cudno da je zauzela toliko prostora.

Nacrtaj čojku ko što si meni :D
 
Član
http://zaslike.com/files/0fsmcz2l96cq8nz59uom.jpg
uradi vako i neće ti puno zauzimti gepeka... u mene 25cm izlazi naprijed, ali je visoka i široka koliko i gepek ;) Ako hoćeš pošaljem ti dimenzije pa napravi sebi.. (kutiju je projektovo majstor Lunatic :*)
 
zato je ova opcija u bok najbolja, samo treba ici sa kutijom sto dublje, i u visinu, cak i preko ovog blatobrana, tj iznad tocka napraviti da ide kutija radi vece litraze, pogotovo ako hoces BR kutiju.
 
BHT Ovisnik
ova kutija mi je extra bila sto sam imao,jer prije nije pojacalo bilo tu,ali sda zbog plina sam morao staviti ga tu,inace je islo pod kutem sica i najmanje mjesta zauzimalo,al sda se gepekt podigao pa sam pojacalo morao staviti iza kutije tako da mi je zauzela dosta prostora:icon_biggrin:
ovako nesto bi mi odgovarala kutija,samo neznam kao da tu napravim odgovarajucu litrazu jer ce morat ici na koso u ovu rupu,tj. nece ici pod kutom od 90°,a inace mi treba kutija za slusanja,club,dance,techno,house i sl.:icon_smile:

a slika,nestalo mi struje pa sam bio prinuđen na laptopu da crtam,a njega nemogu smislit,jedino za posao kad mi treba i fax:lol:

@zadnja kocnica
pa skoro tako,al mi treba i zbog posla da ih mogu oboriti :icon_biggrin:
izbacio bih ja nju zbog litraze na boku 10cm il malo vise,nije to problem,opet ce ostat dosta prostora
 
Član
za taj vid muzike koji ti spominjes najbolja ti je zatvorena kutija a ona je inace svejedno relativno mala tako da komotno mozes i nako ''odokativno'' uradit kutiju bez nekog detaljnog mjerenja ...
 
BHT Ovisnik
prije sam imao zatvorenu,evo mi je u sobi,ali mi je ljepsi zvuk u ovoj s portom opet,mada je i ona po mjeri rađena:icon_confused: mislim ne slusam sad bas cesto hardstyle i sl.,vise je bassa,tipa i rap-a dosta,mogu vam dati dimnezije gepekta pa da mi netko od oka kaze
jel lose da se uradi kutija od 10mm iverice,kontam zbog tezine,ova je od 19mm
 
N

nenad

Prodaj taj woofer i uzmi kakvu 10ku, manja litraza ce ti trebati.
 
BHT Ovisnik
ne bih dao ovaj woofer,ovu 306c cu gurati dok ne crkne,mogao sam ga prodati x puta,al nedam:D
 
Član
Mislim da malo i pretjerujes sto se tice prostora :icon_rolleyes: ipak je to karavan a nisi jos ni obiteljski covjek sad da ti je toliko stalo do prostora :icon_smile:
Napravi manju bassreflex kutiju i na nju stavi konektore i po potrebi kad ti bas ustreba prostor brzo je izvadis il prebacis na sjediste :icon_smile:

Ovo u bocnu stranu se da izvesti al ima posla i treba ti za materijal 100 KM
 
Top