Kutija za 2 woofera 12"

Kutija za 2 woofera 12"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
edoze je napisao(la):
vala ja tebe vise ne pratim,prvo si pitao kolika je litraza kutije za 2 bassa,onda hoces na kucno spajat,onda se pitas koji je bolji,sad hoces jedan kupovat:icon_question:
kak mislis da ce ti jedan radit u kutiji koja je zapreminom i otvorima radjena za 2:icon_question:svasta:icon_rolleyes:
imam sad kutiju jednu u kojoj je jedan već radio...orginal kutrija za jedan....e kad drugi kupim onda prodajem ovu kutiju i pravim za 2....;)
 
Član
Niko se s tobom ne svadja samo ti govorimo istinu,pa sta ti je Bekir rekao ako ces hajcat da ce se pojacalo gasiti i onda riknuti ,pogledaj moj prvi post sve sam isto rekao i ne pricaj vise to spajanje kanala sa 4 u 1, pa nije aquafres pojacalo je i to kucno molime te!!!!!!!
 
G_T_I je napisao(la):
Niko se s tobom ne svadja samo ti govorimo istinu,pa sta ti je Bekir rekao ako ces hajcat da ce se pojacalo gasiti i onda riknuti ,pogledaj moj prvi post sve sam isto rekao i ne pricaj vise to spajanje kanala sa 4 u 1, pa nije aquafres pojacalo je i to kucno molime te!!!!!!!
OK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:icon_eek:HVALA TEBI JARANE U SVAKOM SLUČAJU NA SAVJETIMA...IDU LAGANO 2 D2........HVALA VAM JOŠ JEDNOM SVIMA KOLEKTIVNO....:icon_idea:
 
Član
BAHRO_BAKY je napisao(la):
G_T_I je napisao(la):
Niko se s tobom ne svadja samo ti govorimo istinu,pa sta ti je Bekir rekao ako ces hajcat da ce se pojacalo gasiti i onda riknuti ,pogledaj moj prvi post sve sam isto rekao i ne pricaj vise to spajanje kanala sa 4 u 1, pa nije aquafres pojacalo je i to kucno molime te!!!!!!!
OK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:icon_eek:HVALA TEBI JARANE U SVAKOM SLUČAJU NA SAVJETIMA...IDU LAGANO 2 D2........HVALA VAM JOŠ JEDNOM SVIMA KOLEKTIVNO....:icon_idea:

ma joj nesh od mene ovo je furanje zestoko sve ovo u vezi pojacala, woofera..prvo su bili 12" po 3kw pa onda nije rijec uopste o wooferima vec o pojacalu i to kucnom i wooferima od 1200 w..hajd slikaj to pojacalo sto imas kuci i stavi tu sliku a ne da trazis po netu...:icon_question:
 
Član
BAHRO_BAKY je napisao(la):
edoze je napisao(la):
xzone je napisao(la):
BAHRO_BAKY je napisao(la):
nihad3tzo je napisao(la):
Imam kutiju isto izgleda kao ovaj layout sto si predlozio i mogu ti reci da sam zadovoljan sto se tiche dubine bass-a i sviranja woofera . . . samo ti je jako bitno za sta pravish kutiju . . . da li je za slusanje ili dB drag jel ima puno razlike sto se tiche velicine aeroporta i dubine kutije i sl.
ma ovo će biti kutija za 2 pioneer woofera po 3 kilovata....i naravno za nenormalno jak bass...mislim dubok....praviće se baš čvrsta kutija....neće bviti samo šarafi i drvofiks.....nego baš stolarski spojevi....nea šanse da se raspadne......samo trebam ugajguliti dimenzije....;)


koje woofere imas jel 3kw rms-a

ubij me ak sam cuo da 12-ka izvlaci 3kW rmsa:lol:
tesko i maxa da pioneer izvlaci,mozda samo spl pro serija,ne vjerujem da ostali mogu,accelrate su slabi za to,a i ovi ostali
ma ne 3kw RMS-a....mislim na 3KW max......mislim na one pioneer.....:lol::lol::lol:....a uzmi najnoviji katalog pioneer woofera...pa ćeš vidjeti da ima woofera po 3kW RMS-a.....a max snaga tog woofera je 8KW....;);)

skontaj se malo od pocetka i vec ako furas raju onda ostani na jednoj stvari a ne mijenjati 10 puta...da ti nisi mozda konto uzeti te woofere od 3 kw to govoris na pocetku, onda na sredini govoris pioneer d4 i na kraju pioneer d2 , pa se onda dvoumis izmedju d4 i d2..smijesno burazeru jesi konto alpine uzeti mislim da bi izazvo kliziste kuce
 
xzone je napisao(la):
BAHRO_BAKY je napisao(la):
G_T_I je napisao(la):
Niko se s tobom ne svadja samo ti govorimo istinu,pa sta ti je Bekir rekao ako ces hajcat da ce se pojacalo gasiti i onda riknuti ,pogledaj moj prvi post sve sam isto rekao i ne pricaj vise to spajanje kanala sa 4 u 1, pa nije aquafres pojacalo je i to kucno molime te!!!!!!!
OK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:icon_eek:HVALA TEBI JARANE U SVAKOM SLUČAJU NA SAVJETIMA...IDU LAGANO 2 D2........HVALA VAM JOŠ JEDNOM SVIMA KOLEKTIVNO....:icon_idea:

ma joj nesh od mene ovo je furanje zestoko sve ovo u vezi pojacala, woofera..prvo su bili 12" po 3kw pa onda nije rijec uopste o wooferima vec o pojacalu i to kucnom i wooferima od 1200 w..hajd slikaj to pojacalo sto imas kuci i stavi tu sliku a ne da trazis po netu...:icon_question:
vidi...prvo smo gore pričali o jačim woooferima....i govorio sam da ću uzeti po 3KW malo kasnije....a sad pošto imam u kući pojačalo kućno...koje fino radi....a nemam jošpoloženo,a ni auto....prvo mislim staviti u kuću jedan pioneer d2,a onda drugi i napraviti kutiju orginal za njih....i onda kada dođe auto....prebacit to u auto...nabaviti auto pojačalo.....i za početak to je muzika....a kasnije malo dok se iskusim u tome...uzeti nešto malo jače.....:lol:

Chuza je napisao(la):
Masla na kilometar ;):lol::lol::lol::lol:
:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:

xzone je napisao(la):
BAHRO_BAKY je napisao(la):
edoze je napisao(la):
xzone je napisao(la):
BAHRO_BAKY je napisao(la):
nihad3tzo je napisao(la):
Imam kutiju isto izgleda kao ovaj layout sto si predlozio i mogu ti reci da sam zadovoljan sto se tiche dubine bass-a i sviranja woofera . . . samo ti je jako bitno za sta pravish kutiju . . . da li je za slusanje ili dB drag jel ima puno razlike sto se tiche velicine aeroporta i dubine kutije i sl.
ma ovo će biti kutija za 2 pioneer woofera po 3 kilovata....i naravno za nenormalno jak bass...mislim dubok....praviće se baš čvrsta kutija....neće bviti samo šarafi i drvofiks.....nego baš stolarski spojevi....nea šanse da se raspadne......samo trebam ugajguliti dimenzije....;)


koje woofere imas jel 3kw rms-a

ubij me ak sam cuo da 12-ka izvlaci 3kW rmsa:lol:
tesko i maxa da pioneer izvlaci,mozda samo spl pro serija,ne vjerujem da ostali mogu,accelrate su slabi za to,a i ovi ostali
ma ne 3kw RMS-a....mislim na 3KW max......mislim na one pioneer.....:lol::lol::lol:....a uzmi najnoviji katalog pioneer woofera...pa ćeš vidjeti da ima woofera po 3kW RMS-a.....a max snaga tog woofera je 8KW....;);)

skontaj se malo od pocetka i vec ako furas raju onda ostani na jednoj stvari a ne mijenjati 10 puta...da ti nisi mozda konto uzeti te woofere od 3 kw to govoris na pocetku, onda na sredini govoris pioneer d4 i na kraju pioneer d2 , pa se onda dvoumis izmedju d4 i d2..smijesno burazeru jesi konto alpine uzeti mislim da bi izazvo kliziste kuce
vidite svi....da ne bi bilo to "furanje"....fino čim uzmem ovih dana...stavim slike i klipšove...pozz..;)
 

IGY

Član
hoces kupiti moje 307 D2, spremni i usvirani
jer tesko ces naci nove igdje, ja sam ljetos obisao sve i na kraju iz mostara iz zastupnistva uzeo, i iz povjerljivih informacija govorim ti da kod njih ima samo jedna 307D2 i 3 komada D4
nedavno sam ih zvao tako da sretno u potrazi za njima
 
IGY je napisao(la):
hoces kupiti moje 307 D2, spremni i usvirani
jer tesko ces naci nove igdje, ja sam ljetos obisao sve i na kraju iz mostara iz zastupnistva uzeo, i iz povjerljivih informacija govorim ti da kod njih ima samo jedna 307D2 i 3 komada D4
nedavno sam ih zvao tako da sretno u potrazi za njima
a i ja sam gledo u solonetu.....na njihovoj stranici...piše da ima....a i ja ću za početak uzimati jedan.....koji će svirati u jednoj kutiji...original spremnoj za njih....a onda kad skupim pare za drugi kupim i njega...i onda pravim kutiju za oba....e sad ako ti hoćeš prodati jedan....do tebe je....ali bi ti ja bio mušterija sigurno i za drugi.....a kutija u kojoj su sad oni....jeli ima 2 aero porta...ili jedan onaj veliki?...najbolje ti mene dodaj u raju ako imaš msn...pa ćemo se dogovoriti odma:bahrudingoralija@hotmail.com
 

IGY

Član
dodam te kad dodzem na posao, kuci me msn nesto zeza
kutija je sa dva porta po siroki 100 mm dugacki 200 mm
taman za njih, ustvari kutija je i pravljena samo za njih i litraza i dimenzija i kosina zadnje stranice sve je po pravilu napravljeno
posaljem ti slike veceras a i imas u mojoj garazi negdje slike i u oglasu sto sam stavio pa pogledaj
 
IGY je napisao(la):
dodam te kad dodzem na posao, kuci me msn nesto zeza
kutija je sa dva porta po siroki 100 mm dugacki 200 mm
taman za njih, ustvari kutija je i pravljena samo za njih i litraza i dimenzija i kosina zadnje stranice sve je po pravilu napravljeno
posaljem ti slike veceras a i imas u mojoj garazi negdje slike i u oglasu sto sam stavio pa pogledaj
znam...vidio sam...slike...ako se ne varam...imaju slike kada si pravio i prorezivo sjedišta.....eto dodaj me ;) pa čemo se dogovoriti....kako i šta....
 

IGY

Član
BAHRO_BAKY je napisao(la):
IGY je napisao(la):
dodam te kad dodzem na posao, kuci me msn nesto zeza
kutija je sa dva porta po siroki 100 mm dugacki 200 mm
taman za njih, ustvari kutija je i pravljena samo za njih i litraza i dimenzija i kosina zadnje stranice sve je po pravilu napravljeno
posaljem ti slike veceras a i imas u mojoj garazi negdje slike i u oglasu sto sam stavio pa pogledaj
znam...vidio sam...slike...ako se ne varam...imaju slike kada si pravio i prorezivo sjedišta.....eto dodaj me ;) pa čemo se dogovoriti....kako i šta....


jesu to su te slike

dogovoreno cujemo se oko 8 veceras ;)
mozda ranije ako prije zavrsim :cool:
 
IGY je napisao(la):
BAHRO_BAKY je napisao(la):
IGY je napisao(la):
dodam te kad dodzem na posao, kuci me msn nesto zeza
kutija je sa dva porta po siroki 100 mm dugacki 200 mm
taman za njih, ustvari kutija je i pravljena samo za njih i litraza i dimenzija i kosina zadnje stranice sve je po pravilu napravljeno
posaljem ti slike veceras a i imas u mojoj garazi negdje slike i u oglasu sto sam stavio pa pogledaj
znam...vidio sam...slike...ako se ne varam...imaju slike kada si pravio i prorezivo sjedišta.....eto dodaj me ;) pa čemo se dogovoriti....kako i šta....


jesu to su te slike

dogovoreno cujemo se oko 8 veceras ;)
mozda ranije ako prije zavrsim :cool:
uredu....čujemo se....;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top