kutija,kablovi...

kutija,kablovi...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eddo je napisao(la):
davore idi ba sa 20 jarana skupi sta sice i sklapajte setup sace sezona a mene ne uzimaj cesto u usta ;) ...

:icon_mad: :icon_mad: jel ti to prijetis mozda :icon_rolleyes:

ne spamaj covjeku bezze temu :icon_exclaim: :icon_exclaim: :icon_exclaim:
 
Član
eddo je napisao(la):
davore idi ba sa 20 jarana skupi sta sice i sklapajte setup sace sezona a mene ne uzimaj cesto u usta ;) ...

Eddo otvoreno receno glup si momce!
A idi trazi fotografije po netu mjerenja sa TLa pa govori kako si spreman za sezonu i kako iz izbacio 151 u skodi i kako si ti opasan decko
HAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHA
 
Član
joj mogu zamislit kolko tebe jede sto znas da sam glup a opet si ispod mene ... sta to onda od tebe pravi ... cek cek cek aaaaaa znam ... majmuna :lol: ...
 
Član
prvo nisi me ti nikad preskocio jer ti jos svog setupa imo nisi, taj setup s kojim si dolazio je kao drugo igyjev a kao trece vas 16 ga je kupilo ... ja sam imo svojih znaci samo mojih 141,6 decibela, a ti si imo kolko 146:16=9,125 decibela tako da ocito se vidi da veze s vezom nemas ... care ako hoces da se meni nesto dokazes i da imas pravo meni sta rec, zarovi ruke u svoje dzepove, ko sto sam i ja, kupi sam svoju opremu, ko sto sam i ja, poredaj to fino lijepo sam u kola, ko sto sam i ja, pa mi tek onda dodji i reci nesto ... dotad si samo pickin dim i nista vise ;) ... i necu vise da se spustam ba na tvoj mizerni nivo idi ba poliraj auto il radi sta korisno ne j*i mi zivce bezveze ...
 
Administrator
Eddo kao opomena tebi ai i svima drugima odmori 7 dana, svadje i prepirke ostavite za MSN :icon_mad:
Davore i tebi opmena, neces sad dobiti BAN al pamet u glavu
 
Član
Najbolje su mi izjave da nema ništa od teorije....
Sve je to teorija samo je treba znat;)

Ja sam sa prvom SPL kutijom (koja nije ni blizu pogođena, sad kaz znam neke stvari) sa pojačalom od 600w AB klasa i jednom 30-kom u karavanu napravio 144.1db:icon_smile:, s tim da je aku neko smeće... i frekva je 47 hz;)
i bez termlaba...
Ove sezone se planira sa istom opremom samo s drugom kutijom preko 145....

Inače ovo pojačalo je jako dobro (ne ovo sa slike nego combat 4000) al nije to za SPL.... pojačalo jako dobro radi i dosta kvalitetno je napravljeno....
Neznam šta kod vas klase dopuštaju al naj jeftija solucija ti je magus x1502, kod nas ih imaš polovnih za 700-800kn...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top