Kupujem novo auto.Preporuke i iskustva mi trebaju

Kupujem novo auto.Preporuke i iskustva mi trebaju

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Passat je prodan i da vec sma se cuo sa gospodinom koji prodje monde tako da ga idem sutra ili prekosutra pogledat ali ako nezadovolji idemo traziti dalje. ;)
 
Član
znamo i ja i ti daje ovaj forum pun prepotentnih drkadzija koji nikad u zivotu nisu sjeli u drugo auto osim tamo nekog wv starog 20 godina a i sumnjam dace u skorije vrijeme a ti ako hoces da imas limuzinu i da uzivas u voznji nemoj izbjegavat Mondea jer to ti je auto za sve prilike komfor i udobnost na prvom mjestu a bogami hoce i potegnut,doduse dijelovi jesu nesto malo skuplji al se zato i nekvari,ja sam svog skoro tjerao u Remex imao sam problem sa gorivom al otkad ga je Daki propustio kroz svoje ruke nevadim ga iz crvenog....zato sretno u kupovini....;)
 
Početnik
elvis_h je napisao(la):
znamo i ja i ti daje ovaj forum pun prepotentnih drkadzija koji nikad u zivotu nisu sjeli u drugo auto osim tamo nekog wv starog 20 godina a i sumnjam dace u skorije vrijeme a ti ako hoces da imas limuzinu i da uzivas u voznji nemoj izbjegavat Mondea jer to ti je auto za sve prilike komfor i udobnost na prvom mjestu a bogami hoce i potegnut,doduse dijelovi jesu nesto malo skuplji al se zato i nekvari,ja sam svog skoro tjerao u Remex imao sam problem sa gorivom al otkad ga je Daki propustio kroz svoje ruke nevadim ga iz crvenog....zato sretno u kupovini....;)

Hvala drug,ja sutra odo u gradisku da pogledam onog crnog a naravno usput cu pregledati i tesanj,jelah i sve auto kuce usput jer nije auto kutija cigara da se olako kupuje.Ali favorit mi je crni mondeo i zbog opreme i zbog svega.Naravno ako kupim forda bilo kojeg da ce daki da ga odradjuje jer je dobio brdo pohvala a i veoma je jeftin tako da mi nece biti mrkso doletiti do remexa.Ugl moj favorit je crni mondeo a takodje zamolio bih clanove iz gradiske da mi daju savjet kad sam vec dole jos neke auto kuce ili placeve da mogu obii.Hvala ;)
 
Početnik
ArminM je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
dje passat otisao

Osto je u zdicima prodan dzudiju onom sto je vozo pasata 2 karavana smedjeg sto drzi stand na pijaci ;)

znam znam koji je, joj on ce njega uhakat drama, to sam siguran, al ajd, sta te briga
Nece kako on prica jbt 3 dana dolazi gleda moli da se proda no nebitno.Ugl hoce za 4 mjeseca otvorit taxi firmu pa ce taxirat snjim. :lol: No hallal mu bilo :icon_biggrin:
 
Član
svakako da ovdje neces dobit pomoc, nego sjedes skontas sta bi ti najbolje godilo, i onda pregledas mozel se sta nac ..

al eto kad si vec otvorio temu i ja cu ko i ostali stavit auto :D
iskreno da ja sad mijenjam, uzeo bih grande punto ovog (http://www.pik.ba/artikal/938831/grande-punto-1-9-jtdm/ ), naravno ako je sve u redu s njim

mozda se tebi ne svidja auto bez "guzice", al ovaj je i opremljen, i ima motor solidne jacine, novije auto, a i kilometraza je solidna

;)
 
Početnik
kavaz je napisao(la):
svakako da ovdje neces dobit pomoc, nego sjedes skontas sta bi ti najbolje godilo, i onda pregledas mozel se sta nac ..

al eto kad si vec otvorio temu i ja cu ko i ostali stavit auto :D
iskreno da ja sad mijenjam, uzeo bih grande punto ovog (http://www.pik.ba/artikal/938831/grande-punto-1-9-jtdm/ ), naravno ako je sve u redu s njim

mozda se tebi ne svidja auto bez "guzice", al ovaj je i opremljen, i ima motor solidne jacine, novije auto, a i kilometraza je solidna

;)

hmm predobar fiJat :icon_biggrin: izgleda da je vlasnik clan foruma ili ga posjecuje redovno posto vidim ima link od foruma ali definitivno cu ga nazvati i pogledati sutra...jojjj majko ako kupim fiJata ubit cu se :D
al da je dobar dobar je :icon_biggrin:
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
O ovim ostalim autima pojama nemam nisam ih vozio...a šta će ti bolan još jedan pasat uzmi A4 B5 može se fin naći za te pare zadnja serija 2000 godište ;)

Iskreno pobjego bi malo ob VW grupacije.Dosta mi ih je :icon_biggrin: Druge marke nude dosta vise za istu cijenu ;)

cek malo... nemoj citavu grupaciju u jedan kos svrstati... jest da ljudi precijene VW ali Audi vrijedi tih para... audi iz 2000-te godine ima istu kvalitetu izrade kao ford ili opel mladji 5 godina (bez uvrede ali tako je) ....

a sto se tice VW-a... mozes ti govoriti sta hoces al ti sad prodajes passata pa si vjerovatno stavio cijenu kao i svi ostali (kao sto tvrdis precijenjenu).

postoji stvar kod kupovine (za koju ce mnogi reci, pusti to, kupi sta volis bla bla bla) ali je dosta bitna cijena po kojoj ces kasnije moci auto da prodas jer ne bude covjeku svejedno da na jednom autu izgubi 10 milja ili 4-5 milja za 2 godine vozanja... ugl. nemoj misliti da navijam za VW, ali opet govorim bolje audi ili bmw nego neki ford, opel itd... navijam za BMW-a (et da znas) :D

BTW: VW grupacija obuhvata takodjer i porse, lambo, bugatti ... :D :icon_smile:

Znaci kupujes auto da bi ga prodao? Iskreno, razumijem ja sve to, al' kad cujem nekog da to kaze, znam da u njemu nema trunke pravog ljubitelja auta, jer takvi kupuju auto srcem, za svoj ceif, a ne da odmah kontaju kako ce ga prodati....just my 2 cents.
 
Početnik
trizex je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
O ovim ostalim autima pojama nemam nisam ih vozio...a šta će ti bolan još jedan pasat uzmi A4 B5 može se fin naći za te pare zadnja serija 2000 godište ;)

Iskreno pobjego bi malo ob VW grupacije.Dosta mi ih je :icon_biggrin: Druge marke nude dosta vise za istu cijenu ;)

cek malo... nemoj citavu grupaciju u jedan kos svrstati... jest da ljudi precijene VW ali Audi vrijedi tih para... audi iz 2000-te godine ima istu kvalitetu izrade kao ford ili opel mladji 5 godina (bez uvrede ali tako je) ....

a sto se tice VW-a... mozes ti govoriti sta hoces al ti sad prodajes passata pa si vjerovatno stavio cijenu kao i svi ostali (kao sto tvrdis precijenjenu).

postoji stvar kod kupovine (za koju ce mnogi reci, pusti to, kupi sta volis bla bla bla) ali je dosta bitna cijena po kojoj ces kasnije moci auto da prodas jer ne bude covjeku svejedno da na jednom autu izgubi 10 milja ili 4-5 milja za 2 godine vozanja... ugl. nemoj misliti da navijam za VW, ali opet govorim bolje audi ili bmw nego neki ford, opel itd... navijam za BMW-a (et da znas) :D

BTW: VW grupacija obuhvata takodjer i porse, lambo, bugatti ... :D :icon_smile:

Znaci kupujes auto da bi ga prodao? Iskreno, razumijem ja sve to, al' kad cujem nekog da to kaze, znam da u njemu nema trunke pravog ljubitelja auta, jer takvi kupuju auto srcem, za svoj ceif, a ne da odmah kontaju kako ce ga prodati....just my 2 cents.

Triza imas pm ;)
 
Početnik
Sto se mene tice ovdje moze lock.Ja sutra odo u potragu i javim se sa novom garazom aBd,necu se zalijetat ali imam u vidu koja cu vozila trazit i gledat.Cujemo se sutra.Hvala svim clanovima na pomoci i razumijevanju i suradjivanju ali posebo clnau Elvis_H iz tuzle i techno_geek.Stvarno su momci pomogli.Hvala svima jos jednom :cool:
 
Član
kakve alfe,fordovi i to..imam ja dobrog mehanicara druga..uvijek mu ta auta dolaze na kanale :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:
trazis nekog audia ili bmw..ako mislis biti rahat ;)
 
Član
Skrabo je napisao(la):
kakve alfe,fordovi i to..imam ja dobrog mehanicara druga..uvijek mu ta auta dolaze na kanale :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:
trazis nekog audia ili bmw..ako mislis biti rahat ;)

Vrati se u eru golfa 2 odakle si i dosao :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top