Kupujem GOLF 4 GTI

Kupujem GOLF 4 GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e46 od 6-7k maraka je kramp teski,taj auto ima dosta nekih musica,pogovovo ova prva godista,dok se to sredi ode bruka love,ko god misli drugacije,u velikoj je zabludi,za taj novac ipak gledaj kakvog golfa ili astru,pametnije ti je...
 
BHT Ovisnik
dobro ti teretanas govori, e46 je skuplji za odrzavati od golfa, sada neznam tvoje troskove,ali za gorivo ces moci imati npr. s ovim golfom, ali odrzavanje cijelog auta...hmmm... nije bas jednostavno,radije nađi neku astru normalnu ako zelis da ga fino odrzavas,uglavnom e46 zaboravi jer je osjetno skuplji za odrzavati ;)
 
Član
Koliko bi para dao za golfa 1.8 turbo ???? imam ja pa nezz dali da ga prodam, auto zmajjjj je** 2.8 v6 promašena serija
 
Član
Ovaj što sam ti govorio, cole ti je stavio link. Jest da ima malo puno konja, ali kako za koga (200+KS). Auto je održavano, u Jelića mu je mjenjao kablove, bombinu i svjećice... Mislim ako se predomišljaš, možeš auto pogledati, zvijer je za voziti, a o zvuku da nepričam...
 
Član
Ovaj što sam ti govorio, cole ti je stavio link. Jest da ima malo puno konja, ali kako za koga (200+KS). Auto je održavano, u Jelića mu je mjenjao kablove, bombinu i svjećice... Mislim ako se predomišljaš, možeš auto pogledati, zvijer je za voziti, a o zvuku da nepričam...
Vjerujem da je zvijer ali registracija potrosnja malo previse za mene ipak hvala :)

Ima li neko iz sarajeva da zna ovog http://www.pik.ba/artikal/7427450/golf-4-nova-cijena/ zanima me zasto je ovako niska cijena :D
 
Član
moze lock na ovu temu, odustao sam od kupovine jednostavno mi budzet ne dozvoljava da uzmem pravo auto a sa krsevima se ne vrijedi zezati ne moze se glavom kroz zid.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top