Kupujem GOLF 4 GTI

Kupujem GOLF 4 GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kako naslov kaze planiram da kupim Golfa 4 1.8T GTI pa ako ima neko na forumu da ponudi svoje auto ili da zna da neko prodaje :)
 
Član
Poslednja izmena:
BHT Ovisnik
meni nije poznat, ne viđam ga bas,mada vidim da je slikano u podveležju,iznad grada... mada ja osobno ne bih,osim sto je povoljan, ali je preslab za takav auto, u mene je 318i sa 143ks,ide solidno,al ovo je pravo slabo, al trosi ko lud, nece ti trositi ni litar-dva manje od ovog golfa, po meni sto se tice e46 najbolji motor 2.5i,jer ima fino snage,a trosi do litar vise od mog... a ovaj u golfu ti ne bi trebao otvorene do 10-11l trositi,po gradu 13-14l u vrh glave, racunaj neki prosjek 12l, s tim da imas plin koji je vise od duplo jeftiniji od benzina slobodno racunaj da se vozis kao diesel koji trosi 5l otvorene, jer moj volvo otvorene uzme 10-12l pa znam sta pricam, na isto dođem kao golf 2 TD... ja ne volim golfa, niti znam osobno vlasnika,ali ga viđam,tu bi dosao u nas u mjesto gdje smo ja i yellow i auto je stvarno dobar,ocuvan, a cijena je dzaba, do prije koji mjesec je bio skoro 10 000km
 
Član
hvala ti na informacijama puno si mi pomogao :) jos cu malo da razmislim dobar je golf nema sta to stoji samo nisam siguran jos da li je to ipak auto za mene jer sa platom od 600 KM mjesecno mogao bih se naci u belaju sa ovima autom :)
 
Super Moderator
Golf 2.8 ima na piku sto je vozio kolega s foruma na njemu komplet ovjes od R32.. Ako vec hoces golfa kupi onda taj auto. Ako ti puno trosi plin ugradi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top