Kupovina novog auta savjeti o kupovini,

Kupovina novog auta savjeti o kupovini,

BHT Ovisnik
ako mislis na dalji put fino se voziti na golfa zaboravi,skodu također,a ni astra nije daleko
na tvome mjestu bih trazio megana karavana jer je auto preudobno i jako prostrano,te laguna također;) laguna ti po odrzavanju dođe isto kao i kakav golf,pusti price francuz skup,barem redovno odrzavanje,a 307 preudobno auto,al svak spominje taj neki filter il senzor sta li vec na HDI motoru;)
 
Član
moj prijedlog
peugeot-307-estate-1-6-s-5dr-1756615267-640x480.jpg


jarane ako planiras voziti milju km otpisi i golfa i astru i fabiu ... jer sjediti 1000 km na jednom mjestu, stvarno mora biti udobno a 307 je preudoban... ;) laguna nije los izbor... ma kako god okrenes vidis par auta, probas, odaberes sam i svi sretni ;)
 
Član
ovaj pezo FL fkt mnogo dobro izgleda, cak i u karavanskoj izvedbi, a da je udoban o tome ne treba ni govorit
 
Vectra je kvarljiva, u mene jedan drug ima vectru c dti, svaki put kad dodje za bosnu ima popravka 200-300€,,lagunu mi ima komsija, otisla mu lamela, dok je promijenio kostalo ga 1700 km, korpa i lamela, razmislicu o nekom peugeutu, hvala na savjetima,

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=147297715&pageNumber=1&__lp=5&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=19300&makeModelVariant1.modelId=12&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2004-01-01&ambitCountry=DE&zipcode=60311&zipcodeRadius=100&negativeFeatures=EXPORT&categories=EstateCar&tabNumber=2

nasao sam jednu 307-icu u , jeftinija je od ova 4, ima skoro istu opremu, nema navigacije samo, kod cega najvise treba paziti kod kupovine pežoa, koja su im slaba mjesta,
 
BHT Ovisnik
:lol::lol::lol: a jest smijesna na ovim točkićima,kao da su sva 4 rezervna na golfu dvici:D
kazu da je tim motorima mana fap filter,sad nek ti netko to detaljnije objasni,a netko je pisao da se to moze i iskljuciti za neke dobre novce,sta kako neznam,to sam nacuo ovdje,pa nek ti pojasne:icon_smile:
 
CoL3 je napisao(la):
:lol::lol::lol: a jest smijesna na ovim točkićima,kao da su sva 4 rezervna na golfu dvici:D
kazu da je tim motorima mana fap filter,sad nek ti netko to detaljnije objasni,a netko je pisao da se to moze i iskljuciti za neke dobre novce,sta kako neznam,to sam nacuo ovdje,pa nek ti pojasne:icon_smile:

za 200€ uklanjaju taj filter i kao dobijas vise snage i okretnog momenta i nema nikakvi stetni posljedica, mada mi je to glupo i nelogicno, zasto su ga stavili ako nicem nesluzi i ako je bolje bez njega
 
BHT Ovisnik
neznam,ne razumijem se bas u to,al nekako mi logicno djeluje da je taj filter tu zbog ispusnih plinova i sl. sto je uvijek cilj da se sto vise snizi zbog određene norme
 
Član
moja preporuka ti je 307,cak mi je i najljepsi od tih navedenih dosada,pogotovo u karavanskim izvedbama...
uz redovno odrzavanje,nema problema a nije ni odrzavanje toliko skupo kolko se govori...osim tog fap filtera...
 
Skupi jos koju marku i uzmi nesto ovako http://www.pik.ba/artikal/552241/audi-a4-karavan/ jest 2003 al je izmislilo auto za gnjolfa! Moj prijedlog, prije bih uvijek isao na ovako nesto!

p.s. ili ovaj dizel http://www.pik.ba/artikal/1523105/audi-a4-1-9tdi-karavan/ vjerovatno prelazi finansiske mogucnosti, ali eto, ako si u mogucnosti da dodas jos koju . . .
 
Ni taj Audi nije nista udobniji od VW-a i Skode ;)

Ako naletis na Focusa, gledaj 1.8 TDCi motore, mada su i 1.6 ok ako su pravilno odrzavani.

Sta god da odlucis, gledaj da je odrzavano i ne bi trebao imati problema.

Zaboravi na price kako je za VW-a i Skodu jeftinije odrzavanje, ako cemo gledati u ovlastenom, sve to dodje na 5 deka ;)
 
Top