Kupovina navedenih auta

Kupovina navedenih auta

Član
joj vas Bog te. Ja imam b6 na prodaju,auto vrh, jedina mana je sto je tijesan. ostalo se nema sta pricat. Auto koji ja prodajem ima servisnu, uredno servisiran, sve novo na njemu, auto kuce jbg, ne smije mu nista falit, ali necu dobit 12000 koliko sam naumio :D. sto se tice pezoa njega je sad cini mi se poprilicno tesko prodat, bar 407, ovi ostali nekako i idu. sto se tice e46 njih svaki dan sve vise i vise, da ne valjaju ne moze niko reci. u biti svaki auto je dobar na svoj nacin, zavisi ko sta trazi, nije ni auto za svakoga. Imam dosta prijatelja koji kupuju auta koja ne mogu odrzavat, veliki servis pojam, mijenjanje nekih vitalnih dijelova takodje, poslije kupis auto od takvog i zivot ti se okrene naopacke. Generalno mana ljudi u BiH je sto svi gledamo na gorivo, po meni je to pogresno, nek vise trosi ali nek se ne kvari. Jebo auto koji trosi 6-7l a non stop kod mehanicara
 
Član
Nema ga da se ne kvari , ne moze se reci nista tu , recemo primjer , kao sto je neko rekao BMW zna po rubovima izbaciti korozije , ali sta fali 150KM je to , to je smijesno , sada sto truhne sav , zavisi gdje se vozi,pere odrzava...Ovjes je u BMW losiji,,lafete su im bojka 100KM polovne,nove preko 200KM,turbina je rijesena u facelifta kao i boschpumpa..Peugeot je nekako vise auto za starije osobe nego BMW,to je moje misljenje.#

Ja bih prije BMW uzeo , samo sto su sa opremom losiji , ali hajde xenone i skoro sve ostalo mozes nadograditi,ja bih gledao samo da je auto ocuvano..Ima onaj 330d na piku za 9000KM,meni fino izgleda,a i za tu cijenu smijesno je ista pricati,jest da je stari model ali..
 
Član
Ko to riješava za 150KM, znaš li ti koliko košta sređivanje rubova, pragova, blatobrana, dna vrata,...? Nebitno to, BMW je super suto, ali malen skroz, 407 isto, iskreno, za te pare može mnogo bolji auto da se uzme.

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk 2
 
Član
Ja rijetko kojeg vidim E46 da su mu gnjile obrve, e36 ima dosta da su im gnjile obrve ili pragovi, pragovi i pogotovo rub vrata a gledao sam (e46) ih do sada ne zna se broja... Ti sto su pohrdjali na obrvama i rubu vrata imaju bar 600-700 000 na satu... Moj je '84-a i njegovi i pragovi i obrve i pod a kilometara na sati ima :D

Sto se tice lafeta da su losi kod njih je hmmm ne znam bas za to da je lose i da odlazi toliko cesto, lafeti su slicni kao kod mene i izvedba trapa je slicna dooosta i kod mene do sada jedna kugla samo zamjenjena, nosi 16-ske moj a fabricke su 14-ske, spusten i jos se ostrije vozi, pa nemam bas problema sa lafetima niti kuglama, i naravno ne mjenjas lafet nego izbijes kuglu i stavis novu, samo vidis da li su lafeti na njemu sa tim kojim se mogu mijenjati, jer na nekima fabrickim lafetima ne mogu se mijenjati kugle, ali vjeruj da i ne odlaze toliko cesto, mogu biti dugo, prije odlaze na audi-u a4 ramena, imas ih 8 naprijed i set dodje 400km a originalne da i ne govorim :D jos kad zapekne onaj seraf sto drzi dva gornja ramena uhhh miline :D
 
Član
Mislim da to nije ništa za dizela, može on još toliko. Naravno da bi bilo lijepo 100.000, ali ni ovo nije ništa strašno.
 
Član
Ko to riješava za 150KM, znaš li ti koliko košta sređivanje rubova, pragova, blatobrana, dna vrata,...? Nebitno to, BMW je super suto, ali malen skroz, 407 isto, iskreno, za te pare može mnogo bolji auto da se uzme.

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk 2

150KM su oba blatobrana,to ostalo ne znam ;)
 
Član
Ja rijetko kojeg vidim E46 da su mu gnjile obrve, e36 ima dosta da su im gnjile obrve ili pragovi, pragovi i pogotovo rub vrata a gledao sam (e46) ih do sada ne zna se broja... Ti sto su pohrdjali na obrvama i rubu vrata imaju bar 600-700 000 na satu... Moj je '84-a i njegovi i pragovi i obrve i pod a kilometara na sati ima :D

Sto se tice lafeta da su losi kod njih je hmmm ne znam bas za to da je lose i da odlazi toliko cesto, lafeti su slicni kao kod mene i izvedba trapa je slicna dooosta i kod mene do sada jedna kugla samo zamjenjena, nosi 16-ske moj a fabricke su 14-ske, spusten i jos se ostrije vozi, pa nemam bas problema sa lafetima niti kuglama, i naravno ne mjenjas lafet nego izbijes kuglu i stavis novu, samo vidis da li su lafeti na njemu sa tim kojim se mogu mijenjati, jer na nekima fabrickim lafetima ne mogu se mijenjati kugle, ali vjeruj da i ne odlaze toliko cesto, mogu biti dugo, prije odlaze na audi-u a4 ramena, imas ih 8 naprijed i set dodje 400km a originalne da i ne govorim :D jos kad zapekne onaj seraf sto drzi dva gornja ramena uhhh miline :D

Zavisi,na nekim se ne moze izbiti to je tacno,imao sam priliku vidjeti u druga mi otisle bile,u jos jednog poznanika,u starog na BMWu,ali svi imaju dosta km na satu..Ja sam rekao moj glas ide za BMW po svim pitanjima ;)
 
Član
Jesu 150km blatobrani, pa lakiranje, pa ako nemas code od boje dok potrefis nijansu izhebes sam sebe i sve oko sebe :D ako se kvalitetno uradi i zamijenu obrve i pragovi i dobro zastiti, ti pragovi i obrve mogu biti bar 10-15 godina da se ne pojavi ni jedan baloncic a moze to trajati i vise od toga, cijena zamjene i nije bas malena... svaka brva ti dodje bar 100km kvalitetnog rada, prag je po jednom 150km kvalitetnog rada da se uradi kako treba i da traje godinama i godinama... Ali to je cijena samo za ruke...
Mada svako auto hrdja i svako se kvari, to je smijesno reci ovaj ne hrdja ili ne kvari se, samo je stvar ukusa i sta ko voli, da li dizel ili benzin ili zadnju ili prednju vucu...
 
Član
Jesu 150km blatobrani, pa lakiranje, pa ako nemas code od boje dok potrefis nijansu izhebes sam sebe i sve oko sebe :D ako se kvalitetno uradi i zamijenu obrve i pragovi i dobro zastiti, ti pragovi i obrve mogu biti bar 10-15 godina da se ne pojavi ni jedan baloncic a moze to trajati i vise od toga, cijena zamjene i nije bas malena... svaka brva ti dodje bar 100km kvalitetnog rada, prag je po jednom 150km kvalitetnog rada da se uradi kako treba i da traje godinama i godinama... Ali to je cijena samo za ruke...
Mada svako auto hrdja i svako se kvari, to je smijesno reci ovaj ne hrdja ili ne kvari se, samo je stvar ukusa i sta ko voli, da li dizel ili benzin ili zadnju ili prednju vucu...

Naravno to stoji i to je tako,ali kazem 150KM do 200KM max da ih uradi farbar prednja dva..To ostalo je normalno tako,a nsiam nikada vidio BMW da je podu i pragovima propao...
Samo mogu ti reci da nisam kod tebe primjetio ni jedan post da nije na svom mjestu ;)
Svaka cast ;)
 
Super Moderator
Ne kontam...sta ti nije jasno oko recenice da je puno je 230.000 predjenih kilometata. Dati 10.000km za vozilo koje je preslo toliko.

Gdje ti zivis?? Nema dizela starog 10 godina sa manje od 200 000 a i to upitnih 200 000 pogotovo ako je uvoz, gore se za 3-4 godine napravi 200000.. Ja sam prije 2 godine imo c220 cdi, auto 2008 godiste pa 250 000km
Ne znam sta da kazem na tvoje postove osim haha. Nemoj se u svasta mijesati druze ako ne znas. Cuj 200 000 puno
 
Top