Kupovina mobitela u bhtelecom

Kupovina mobitela u bhtelecom

Član
Imam ja htc inspire 4G za prodat, android je, odlican telefon,imam dva komada. Pogledaj kod mene na Pik-u ako zelis, ArmaM nick
 
Član
odlucio sam lg l4 2 cu uzeti,,najpovoljnije mi je :D a jel mobitel se odmah dobije ili moram cekati ?
 
Putovanja.ba
Administrator
Ja više nikad ništa preko bhtelecom-a neću kupit, čekam da mi prođe ugovor i otkazujem, tj mijenjam operatera. Kao što neko reče prije, platiš telefon skuplje nego u radnji i još te veže ugovorom i kad se žališ uvijek te odbiju, ja sam preko 10 godina na pretplati i uredan platiša nisu se sjetili neku ponudu poslat zahvalit se, dat nešto gratis, samo uzimaju. I uvijek su oni upravu. Da hoće neki strani operater uletit na tržište.

Pripremi se da imaš probleme sa aparatom ako se odlučiš da kupiš.
 
Član
ja sam 2010 god kupio nokiu e72 i dan danas radi extra,kupljena u telekomu na rate,iskreno ne bih vise nikada to uzeo,kao sto su vec rekli skuplje te duplo dodje,plus rata,poslije ak slucajno hoces staviti dr karticu ne moze,jer je kodiran na bhtelecom itd itd,ako imas kreditnu karticu odes u univerzalno i kupis sebi na rate,po meni puno bolje :)
 
Član
@Fele
Nećeš se usrećiti ni kod drugog telekoma, evo ti iz prve kažem da je sa mtel ista stvar. Ma sve je to dogovoreno. Evo kako svi zajedno promjeniše obračunski interval. Svugdje u svijetu je jedna sekunda jedinica za vrijeme, ali ne i kod naših telekoma, kod njih je 60 sekundi.
 
Član
@Fele
Nećeš se usrećiti ni kod drugog telekoma, evo ti iz prve kažem da je sa mtel ista stvar. Ma sve je to dogovoreno. Evo kako svi zajedno promjeniše obračunski interval. Svugdje u svijetu je jedna sekunda jedinica za vrijeme, ali ne i kod naših telekoma, kod njih je 60 sekundi.
slazem se, stari radi u telecomu, ja radio u eronetu, sve ista govna, ne znas samo na kojoj su strani veca.
u eronetu sam dozivio negativnosti za 8 mjeseci sto nisam nikad u zivotu, raznoraznih prevara sam vidio, tako da ...
 
Putovanja.ba
Administrator
Sve je to u par grama, mi ispaštamo najviše al eto. Barem koliko sam gledao u eronetu na onaj family paket dobiješ budžet za kupovinu aparata, a u bhtelecomu sam skupo platio svaki aparat.
 
pa skupo je ako uzimad preko fixnog ili jeftinijeg paketa,ako ti neko ima tarifu 50 onda se isplati jer dobijes i garanciju 2 god na mobitel.
Ja sam kupio par mobitela i ni s jednim nisam imo problema
 
Član
pa skupo je ako uzimad preko fixnog ili jeftinijeg paketa,ako ti neko ima tarifu 50 onda se isplati jer dobijes i garanciju 2 god na mobitel.
Ja sam kupio par mobitela i ni s jednim nisam imo problema

Pa da ti je na preplati tarifa 5 km mjesecno nema logike da bude skuplji nego u prodavnici.
Hej Box Eronet Xperia z 1400 maraka u prodavnici oko 800.
Da je skuplje za 20-30 maraka pa hajde....
 
Administrator
Možda se preko telecoma ne isplati kupovati na rate ako imate neki mali paket. A itekako da se isplati ako imate pretplatu od 50 KM, a još bolje ako imate pretplatu od 100 KM. Recimo galaxy s3 za pretplatu od 100 KM košta 60 KM na dvije godine, a na 50 KM košta nekih 400 KM, što se opet isplati, jer polovnu S3 ćeš kupiti za možda 450 KM, a ovako imaš nov telefon za te pare + garanciju :)
 
Putovanja.ba
Administrator
Da a jesi li racunao PDV na aparat i to da si sigurno potpisao 2400KM + PDV :)
 
Administrator
Da a jesi li racunao PDV na aparat i to da si sigurno potpisao 2400KM + PDV :)

Slažem se ja da su to 2400 KM + pdv na 2 godine, ali ako se toliko potroši telefona mjesečno to je onda prihvatljivo. Neće neko ko troši 10 KM mjesečno uzeti paket od 100 KM samo radi mobitela. Ja koristim student paket, tako da sigurno preko tog paketa neću uzeti mobitel.
Svi bi se kurcili nekim galaxy uredjajima a da ga plate na rate.
"Plati pa se klati"
"Ko ima masla maze muda"
Otvoreno ti kažem ne seri :) Danas se jednostavno živi od tog "na rate". Da ljudi imaju para svi bi kupili neki telefon za 1000+ KM za keš, a ne krpili se nekim telefonima na rate. A tako ti je sa svim, ne samo telefonima: računarima, automobilima i slično :)
 
Top