Kupovina mobitela u bhtelecom

Kupovina mobitela u bhtelecom

Član
znaci moze e super,ja mislio ne moze haha hvala momci :D poslje bajrama odmah u telecom,,a kontao sam uzet xperiu J
 
Ja sam kupio xpera-j telefon u BH telecomu. Bolje ti je da ga kupis za kes pare jer kosta oko 320 KM a ja sam u BH telecomu dobio fiskalni racun na kojem pise jedinstvena cijena od 484 KM. Prva rata ti je 105 KM i poslije toga placas 34 KM svakog mjeseca. Ja sam to uzeo preko fiksnog telefona. Ne bi ti preporucio da kupis taj telefon. Meni nekad dodje da ga trehnem od zid kad pocne stopat. Spor je telefon. Ali eto, nije moj pa necu da ga razbijam. :)
 
Član
Svugdje u normalnom svijetu ako si na postpaid dobijes tel dzaba ili uz neku smijesnu cijenu,samo kod nas izadje tel skuplji uz postpaid tarifu nego da odes u shop i kupis ga.A i nije rijetkost da su ti tel il mtela i bh telecoma dosta kraceg vijeka trajanja nego originalni telefoni(fabricki otkljucani,ne sa mreze skinuti).:)
 
Član
Moja ti je preporuka da zaobiđeš bilo koji telekom kada je pitanje kupovina telefona. Dođe skuplja pita nego tepsija. Em je skuplji telefon nego u slobodnoj prodaji, em si vezan ugovorom. Radije se strpi i uštedi pare pa kupi u nekoj radnji.
 
Član
Ne isplati se to, dok.otplatis taj telefon izaci ce 100 novih modela, padne mu cijena za 100% u istom tom periodu, znaci pusiona kako god se okrene
 
Top