Kupovina laptopa

Kupovina laptopa

Toshiba, Dell ili Lenovo, imas sasvim pristojnih za tu cijenu, mada bih do 1200 izbjegavao Dell.

Ako ces ga nosati cesto, a da hoces biti rahat, onda Lenovo :cool:

http://www.youtube.com/watch?v=-CrpUU3cCPE
 
Član
Ovo je Crash test IBM-a, a lenovo racunari nisu ni 50% izdrzljivi kao Amerski IBM... S toga nebih preporucio slicne pokusaje crash testa sa novijil IBM-om = Lenovom :)
 
Član
HP ProBook 4720 oooooooogroman ekran

Da čujem, ko se žali na ovaj produkt:icon_mad::icon_biggrin:
 
Član
zadnjih 2 mjeseca sam radio na apple iBook, sto se mene tice predobar, brzina mu je dobra, sve mu je super samo sto nije windows ali kad se naviknes na Mac stvarno skontas da je veoma dobar OS....

imao sam HP, ispadao mi je i nikada se nista nije pokvarilo, brzi su, kvalitetni a i cijenom pristupacni... ;)
 
BEMWE je napisao(la):
HP ProBook 4720 oooooooogroman ekran

Da čujem, ko se žali na ovaj produkt:icon_mad::icon_biggrin:

pitacu te hoces li ga hvaliti tako kad mu ode kakva sitnica, a ne daj boze taj oooogroman ekran, da po obicaju ne bude skuplji od samog laptopa, po obicaju za hp :icon_biggrin:
 
Član
Ja imam Asus i mogu se samo pohvaliti..kupio sam ga polovnog prije 2 godine i sve me za 10 sluzi,osim samo jednom sto je pao sistem ,sitnica...
 
Član
zar je tako sranje taj acer, ja sam sebi kupio prije 3godine jedan i imam sve pohvale za njega,nikad nista se nije pokvarilo :icon_question:
 
Član
Ja sam imao HP 6830s koji je bio prilico skup, nisam nikad imao problema s njim, niti najmanjeg, stvarno me odlicno sluzio, vjerovatno i sad nekoga sluzi odlicno (ukrali su mi ga)...a cuo sam mnogo puta da se ljudi zale za HP, em sto se zna cesto pokvariti, em sto je skup za popravku, ne znam dal je mozda zbog toga sto je ipak malo skuplji pa mu stavljaju i kvalitetnije dijelove, ili sam ja imao srece pa sam dobio primjerak koji je bio bez mana...to je moje iskustva u vezi HP, a sto se tice ostalih, moj izbor bi bio Dell ili iMac
 
Član
Hp nije toliko los, starije serije HP-a su dosta kvalitetnije od novih, kao i kod svih proizvođaca, al ja ako bi uzimao nov laptop to HP sigurno nebi bio... Dell, Toshiba, Apple, a acer ni pod razno, kad vidim koju krutocu plastika ima kod njih, mislim kad bi ispao sa 20cm visine da bi pukao k'o stoklo...
 
Član
Pa moguce je da su HP pravili prije kvalitetnije, a to sto kazes za Acer, MSI, i ove neke cijenom povoljne laptope, sve se savija, hoces da kucas na tastaturi, imas osjecaj da ces polomiti sve (bar sam ja imao takav osjecaj na onima koje sam imao priliku da koristim), losa plastika, nekvalitetna zavrsna obrada...
Vec sam rekao da bi i moj izbor takodjer bio Dell ili Apple ;)
 
Top