Kupovina GTI-a

Kupovina GTI-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ne znam..Već sam pisao, kaže prodo bi je i ne bi, jer ga auto odlično služi..
Ako lupne cijenu, npr : 8000km i više,, samo okrenem leđa i pozzz
Kakvih crnih 8 hiljada.
Auto je iz Amerike, udarano, upitno ispravno i upitno održavano....vrijedi jedno 3-4 hiljade i to nekom ljubitelju baš Jette američke.
 
Član
Ta jetta je prije godinu dana prodana iz Srebrenika za 6000 KM, ja prvi bi bjezao od nje, znam da je imala dosta problema....
 
Član
Meni ovo lici na jednu lozionu, ne bih se cudio da je ovdje i kupac i prodavac ove jette jedan te isti covjek, koliko se sjecam trenutni vlasnik ove jette je bio biser koji je imao obicaj valjati razne gluposti tako da je i ova tema jedna od tih njegovih bombi. Moje misljenje je da ce na kraju ispasti da je ovaj zox78 kupio ovo auto od gospodina stexa94 i onda sve ponovo i iz pocetka round and raund
A mozda se i varam
 
Meni ovo lici na jednu lozionu, ne bih se cudio da je ovdje i kupac i prodavac ove jette jedan te isti covjek, koliko se sjecam trenutni vlasnik ove jette je bio biser koji je imao obicaj valjati razne gluposti tako da je i ova tema jedna od tih njegovih bombi. Moje misljenje je da ce na kraju ispasti da je ovaj zox78 kupio ovo auto od gospodina stexa94 i onda sve ponovo i iz pocetka round and raund
A mozda se i varam
Sve je moguce, jedna vrsta reklame .. da nas razuvjeri da je auto dobro ali da se na kraju nisu mogli dogovoriti oko cijene :D
 
Član
Očigledno od prvog posta momak o istom autu i navede imate li kakvo drugo dobro. Dobije dosta dobrih linkova za auta koja su 10 puta bolji od jete ove i opet on ode pogledati. Koji klinac se onda raspitivas, trazis druga ako forsiras svoje. :)
 
Član
E ovako..
Bio sam, pregledo auto, malo po gradu provoz'o, provozao me vlasnik popili kafu, popričali za cijenu i nazad.
Kad se sve sabere, može se reći da je ok..Fali taj GLI branik, i što sam sinoć malo guglao fale 18 BBS felge.
Unutrašnjost je fino očuvana, nisam vidio, nekih oštećenja, fali na kvačilu ona siva papučica(gti)
Imam prijatelja koji vozi Passata 5 1.8 turbo (amerikanca) 125kw, i mogu reći da ova jetta za nijansu bolje ide, znači tek toliko bolje povuče..Lijevo sjedište nije baš utegnuto..Što se tiče motora, samo sam pogledao.
Ima fin zvuk, a da se izrazim " zabava " nastaje posle 3.5 obrtaja, valjda kad turbo počne svoje odrađivati..
E sad, onaj kome vanjski izgled nije toliko bitan,a traži nešto ovako može uzeti..
A meni, kao i što mi je prijatelj rekao, kad već tražiš GTI-a, onda kupi da je sve fabričko, tako će i biti, dok skupim vremena, možda odem do onon sivog golfa 4 gti 1.8t, jer je očuvaniji dosta, i EU model..

Pozdrav.Zoran.
 
Član
Da pitam ovog previse pametnog kenu kakva je razlika izmedju americkog i evropskog auta...konkretno ove jette? Sem u kataloskim brojevima! Sijalice farova nemoj nabrajati to vec vrapci na grani znaju da je americki standard. Ajde ostalo. Ajd sad svi vi koji obde pametujete kako je golf gti jedno a dzeta gli drugo. Da cujem argumente!
Zasto auto na benzin koji trosi jao tenk ne bi mogao inati 100 hiljada samo? Obrisite se oko usta malo kad tako pjenite!
 
Sta sam vam rekao .. na kraju ce biti da se nisu mogli dogovoriti oko cijene ili nesto u tom smislu ali da ce ostaviti pozitivan utisak o autu da bi nas uvjerio da je dobar auto ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top