Kupovina GTI-a

Kupovina GTI-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozzzz forumašii :)

Zadnja 2 mjeseca sam u potrazi za dobrim i očuvanim golfom 4 GTI
Na piku ima raznih, ili im je cijena paprena, ili nešto ne valja itd..
E sad, za oko mi je zapala Bora ( amerikanac Jetta ) nekakav GLI model, sa vlasnikom sam razmjenio par poruka preko pika, i kaže da je auto ok..Ako neko nešto zna o ovom autu, par riječi bi dobro došle..Uglavnom auto ima Recaro,6 Brzina, kao kod Gofla 4 jubi
I još, ako neko zna za dobrog Golfa 4 GTI, ako je na piku neka pošalje link..

HVALA..Zoran.
 
Član
Pozzzz forumašii :)

Zadnja 2 mjeseca sam u potrazi za dobrim i očuvanim golfom 4 GTI
Na piku ima raznih, ili im je cijena paprena, ili nešto ne valja itd..
E sad, za oko mi je zapala Bora ( amerikanac Jetta ) nekakav GLI model, sa vlasnikom sam razmjenio par poruka preko pika, i kaže da je auto ok..Ako neko nešto zna o ovom autu, par riječi bi dobro došle..Uglavnom auto ima Recaro,6 Brzina, kao kod Gofla 4 jubi
I još, ako neko zna za dobrog Golfa 4 GTI, ako je na piku neka pošalje link..

HVALA..Zoran.
Daj link od te jette. Ja znam jednu koja je promjenila par švercera...

A golfova gti ima na piku vise nego obicnih hehe
 
Član
Ne znam da li je bila ovde, pogledaću..
Prodavac preko poruke kaže, prodo bi je i ne bi, znači, ako je neko baš zainteresovan i da se ne cjenka,može niže, može vako može nako, onda bi je i prodo, a ovi što samo gledaju, pa loše ti gume, trebalo bi nešto na trapu, od tih nema ništa..
auto je u extra stanju, služi me odlično - tako mi je napisao

#Zeran, - za koju ti znaš? Ima li još koja da je na prodaju?
 
Član
Aaa da ja tebe pitam koliko ti novca mozes izdvojiti za GTI..mislim maximum koji ti dajes za gti.
 
Član
Ova jetta-a je udarana, bila je na forumu u više tema, vidiš i sam da je zračni jastuk krpljen i da branik prednji nije od GLI-a, zatim je pisano da motor ne radi kako treba itd..
 
Super Moderator
nista ova jetta, zaobidji... i ako je sad ok, nesto je zamazano 100% i probleme ces otkriti tek kad je kupis i izvozas par dana
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top