kupovina bmw e36 2.5 coupe vs focus mk1 1.6b vs octavia 1.8 T ???

kupovina bmw e36 2.5 coupe vs focus mk1 1.6b vs octavia 1.8 T ???

Član
CoL3 je napisao(la):
hvala svima :cool:

kao sto rekoh,prostor mi je bitan:cool: al kad je bmw tu ovakav u pitanju onda ne,da sam stavio limuzinu e36 razumijem da je glupo porediti,al ovaj me samo pali sto je coupe jer nisu toliko česti na cesti ko ostali,na njemu su 16" falcare

kao sto rekoh za octaviu,taj motor od benzinaca mi je najbolji u omjeru potrosnje s ostalim,a znatno jaci

a focus isto ovaj motor sto se tice neke solidne potrosnje

nisam neki trkač,volim potegnuti,al nista posebno sad da se trkam i to,bmw bi i 1.8 bio dovoljan...


skoda je otpala zbog prostora kad velite,ostaje samo focus i bmw,sto se tice snage nebo i zemlja,znam:D
focus se bojim samo to jer kaze mi mehanicar da ti motori inace imaju problema s tim gasom

Ovo ces gorko pozaliti...Octavia je best buy ovdje, pogotovo sto je AGU motor oznaka kakva je dolazila i u SLX opremi...a ti kupi Focusa koji ne ide ili BMW-a kojeg je vrijeme i vozaci satrali...
 
BHT Ovisnik
@andel
nadam se,jos cu malo pogledati

tibore,octavia je meni na oci jako fino auto,volim prostrana auta ako vec nije sportsko,od malih auta mi moze proci samo honda civic,fabia je za mene premala,znam da si ti krupan i sve,duplo veci od mene:D al znas i sam da nazad nemoze nitko sjesti,sto se tice prostranosti focusa knap mi je,a dobar sam s Ravlom mehanicarom,on mi garantuje za bmw-a jer sasvim slucajno mi ga je spomenuo,a kao sto znam ravlu znam i vlasnika bmw-a jer je radio u mene,nisam jos s njim vidio,al kaze mi mehanicar da bi on uzeo diesela i novca
 
Član
CoL3 je napisao(la):
@andel
nadam se,jos cu malo pogledati

tibore,octavia je meni na oci jako fino auto,volim prostrana auta ako vec nije sportsko,od malih auta mi moze proci samo honda civic,fabia je za mene premala,znam da si ti krupan i sve,duplo veci od mene:D al znas i sam da nazad nemoze nitko sjesti,sto se tice prostranosti focusa knap mi je,a dobar sam s Ravlom mehanicarom,on mi garantuje za bmw-a jer sasvim slucajno mi ga je spomenuo,a kao sto znam ravlu znam i vlasnika bmw-a jer je radio u mene,nisam jos s njim vidio,al kaze mi mehanicar da bi on uzeo diesela i novca

You little bastard :D

Ne znam druskane, raspitaj se o potrosnjama u gradskoj voznji, to nas ubija ;)Ovo ostalo sto se konjaze tice tu su ti oboje, jedan ima atmo na 192, drugi sa cipom max 196...barem sudeci po srdjanovom katalogu hehe... I raspitaj se o cijenama dijelova ( kani se sad otpada ) da ti ne bude do mene ;)
 
Član
po meni bembara, ali samo u ekstra stanju, nesto ovako http://www.pik.ba/artikal/1171973/bmw-e36-325i-coupe-m3-paket-full-oprema/
jer dok ga sredis da kulturno izgleda i tehnicki potpuno ispravno mislim da je to ta cifra otprilike
 
Član
kupi sta volis jer ovdje svako svog konja hvali.. ali et, ako se dvoumis izmedju BMW-a i Focusa, benga naravno... skoda je najefikasnije rjesenje (ulozeno/dobijeno) ali ti si momak tako da ti ja preporucujem bengu...
 
Član
AnDel je napisao(la):
po meni bembara, ali samo u ekstra stanju, nesto ovako http://www.pik.ba/artikal/1171973/bmw-e36-325i-coupe-m3-paket-full-oprema/
jer dok ga sredis da kulturno izgleda i tehnicki potpuno ispravno mislim da je to ta cifra otprilike

Ebote pas koja dobra bemba :icon_eek:
 
BHT Ovisnik
hvala na savjetima,razmisliti cu jos,trebam vidjeti i s vlasnikom bmw-a dal bi uzeo u racun jettu,al vjerujem da bi,volio bih bolje auto cim prije zbog ovih vrucina zelim s klimom auto,ili da se strpim do kraja ljeta pa bih mozda mogao potraziti i e39 u njemackoj,malo bi me stari mozda pogurao,vidjeti cu jos malo da se ne zaletim,mada me ove e36 pomalo strah,treba to obuzdati:icon_twisted:
 
Član
savjet,kupi 318is il nesto slicno ako ces bimmera,da te ne skidaju spahtlom s bandere;)
pretpostavljam,nisi vozio auto s kardanom,a 192KS za "pocetnika" nije najsretnija kombinacija
znaci,sto manji motor,da se ustelis,pa onda 2,5 ventilas;)
 
Član
Moj Cole ,

Uz svo dužno poštovanje, ja kako vidim stvari, ti ćeš tu Jeticu još dugoooo vozati.

Izbor auta koji si naveo je hajdemo reći čudan :icon_question:

Iz samog izbora vozila se vidi da ni ti neznaš šta želiš, skačeš sa auta na auto koji nemaju veze jedno sa drugim.
Sjedi prvo skontaj se šta želiš i onda zaganjaj to, ako je BMW neka bude BMW, ne mješaj kruške i jabuke.

Nemoj šta zamjeriti ja to onako od srca iskreno,

Sretno
 
BHT Ovisnik
ja razumijm sve sto kazete,edo i sam sam naveo da bih najradije 1.8is,al kao sto rekoh,ovo mi je nenadano izletilo,auto jace jesam vozao,e60 3.0d ,al se to auto ne moze mjeriti s ovim normalno,golfa sam rekao necu ni pod razno


@elmo
ne zamjeram,razumijem sve,sto se tice jette nje se cim prije rijesavam,ne sto ne valja nego hocu malko novije i jace auto
za bmw-a vec rekoh kojim slucajem sam njega izabrao tu
auto mislim benzinca nekog uzeti + plin,octavia za razliku od ovog focusa navedenog ima dosta jaci motor,ali potrosnja joj je manja od drugih obicnih benzinaca,s obziorm na ostale motore potrosnja e idealana u toj paleti motora,kao i kod focusa ovaj navedeni motor

a bmw je tu zbog cijene i sto bih mogao utopiti jettu,nikada nisam ni pomislio na njega,al s obzirom na njihove cijene 5k je mala cijena i jos bih jettu dao u racun,ne bih ni postavljao temu,jer vidim auto starije 10god. i opet vecina bmw-a preporucuje,zbog tog sam i otvorio jer sam u dilemi
 
Top