Kupovina automobila

Kupovina automobila

Golf 5 trenutno imam,i ako se odlučiš za njega,preporučujem ti 1.9 TDI,ali prije kupovine druže dooooobro znači dobro provjeri dizne(osjetljive su ko sam đavo),turbinu(standardno),kvačilo(zamajac,mora im nekad otić) i gledaj kao što gore neko reče da uzimaš od nekoga koga bar znaš da je iole čuvao i održavao,auto ko auto je solidan onako,upravljiv je,nije plaho udoban ali nije ni krut kao četvorka,lijepo izgleda.Za 1.6i ne znam kako funkcioniše plin,za FSI sam cčuo da mu ne leži baš najbolje,nisam imao iskustva.Isto vrijedi i za audi a3,naravno audi ima (po meni) kvalitetniji interijer..ali je nekako manji.
Seat Leon je rađen na istoj platformi kao golf 5 i golf mi duplo ljepše izgleda.. Poz :D

Hvala na informaciji. Cujem prvi put da 1.9 TDI ima problematicne dizne. Znam da su siemensove dizne na Passatu B6 2.0 TDI bile problematicne kao ove delphijeve na ovom mom 1.8 TDCI. Prijatelju je auto stao na odmoru zbog toga, i jednu je tamo platio u inostranstvu, a ostale 3 zamjenio u Nipexu kad je stigao.
 
Član
Hvala na informaciji. Cujem prvi put da 1.9 TDI ima problematicne dizne. Znam da su siemensove dizne na Passatu B6 2.0 TDI bile problematicne kao ove delphijeve na ovom mom 1.8 TDCI. Prijatelju je auto stao na odmoru zbog toga, i jednu je tamo platio u inostranstvu, a ostale 3 zamjenio u Nipexu kad je stigao.
Ma nisu one prijatelju problematične,nego su jednostavno osjetljive na kvalitetu našeg goriva,SIEMENS dizne su druga priča..same od sebe su loše izvedene+naše gorivo..
 
Druze zaobidji ti i golfa 5 i audija za taj budzet koji ti imas ne moze se uzet dobro ocuvani primjerak,mozes kupit samo kakvog krsa i da dajes pare i bacas i opet neces imati dobro auto.
 
Top