Kupovina automobila

Kupovina automobila

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nisam nadrndan, daleko bilo, ali sam u pravu. Svi vole, svima super, svi balave, a niko neće da vozi ovakve kante.
Ja samo nisam normalan i ne razmišljam racionalno kad je kupovina auta u pitanju.
Život je suviše kratak da ga provedemo vozajući šupačka auta što ne idu, ne troše, nemaju skupe djelove i ima majstora na sve strane.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
Ja gotivim žute i francuze.Živo me se hebe za krševe što troše k'o fajecak. Volim pouzdano i udobno. Po moggučnosti da ga nema po ulice. Majstor mi je sposoban i da kupim marsovsku letjelicunađe dijelove povoljno.
 
Član
Ako ti zatreba koji dio, uvijek se moze poslati busom....

9-3 ? koja godina?
2003.
3e760797117bd6722ac88b609ab76a24.jpg


Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Član
Krenu mi suze kad se sjetim da je Saab prestao sa proizvodnjom. Njih je zezalo sto su imali samo dva modela. Po meni najljepsa auta iz razdoblja 2000-2010 su iz Švedske. O kvaliteti da ne govorim

Sretno sa Saabom jarane! Posalji koju sliku sa vana. Uz S60 to mi je jedno od najomiljenijh auta. Ako kad ispane prilika, mozda nadje put u moju garazu :)

Send via Gameboy Color
 
Član
Daj ogi brate prestavi to da imamo na sta balit, evo makar zbog mene i ja vozim egzotiku- mazda 6 dizel hahaha
Sretno u svakom slucaju
 
Član
Krenu mi suze kad se sjetim da je Saab prestao sa proizvodnjom. Njih je zezalo sto su imali samo dva modela. Po meni najljepsa auta iz razdoblja 2000-2010 su iz Švedske. O kvaliteti da ne govorim

Sretno sa Saabom jarane! Posalji koju sliku sa vana. Uz S60 to mi je jedno od najomiljenijh auta. Ako kad ispane prilika, mozda nadje put u moju garazu :)

Send via Gameboy Color
Aj' da ne budem škrt, evo koja.
8060ea03385688cab2020c54278f59bf.jpg
fc9d3119ec2e75a503104659fc679064.jpg
404e482b6a2a85b364adcfccbc8c73e3.jpg
87a806b91f42bd6540e125e08dce554f.jpg


Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Član
Tek uvezen i odmah sam ga kaparisao jer ovakvog stanja kod nas nema.
Ako pozelis, spremi pare i tvoj je, ovakav kod nas ne postoji.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Član
Tek uvezen i odmah sam ga kaparisao jer ovakvog stanja kod nas nema.
Ako pozelis, spremi pare i tvoj je, ovakav kod nas ne postoji.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
Jos mi Volvo mami osmjeh na lice :)

Mozda nekad budem ganjao FaceLift 9-3 (od 2007.), ali taj motor 2.0t



PS. Koliko trazis za njega?
 
Član
Jos mi Volvo mami osmjeh na lice :)

Mozda nekad budem ganjao FaceLift 9-3 (od 2007.), ali taj motor 2.0t



PS. Koliko trazis za njega?
Čekaj da ga provozam i ubacim plin i oćeifim malo, da ga registrujem,...
Cijena će biti u skladu sa njegovim stanjem, kilometražom, odradjenim servisima, urednom servisnom,..., najveća na Piku.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top