Kupovina automobila

Kupovina automobila

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav svima.
Treba mi auto do 6.000 max.
Isključivo benzin, može sa već ugrađenim plinom.
U obzir ne dolazi ništa iz VW koncerna. Poželjno da je preko 100KS, ništa pretjerano jako i velike kubikaže, tj, ne preko 2500ccm. Mladje, što bolje stanje bez dodatnih ulaganja poželjno.
Olupine, tuningovana i čipovana i razjebana auta me ne interesuju. Karavan prednost.
Veličina nije presudna, ali jeftinoća odrzavanja ima prednost.
Najbolja opcija je Peugeot 307 SW sa 1.6 ili 2.0 motorom.
Ako neko zna da negdje ima dobar auto u tom rangu neka se javi.
Oglasi su uglavnom prelistani i još se traži, dosta ih je već pregledano i otpisano jer stanje na slikama se ne poklapa sa stanjem uživo.
Kršena i lupana auta zaobilazim ako je neko već popravljao, radije bih uzeo ako je malo udareno da vidim koliko i sam da pravim, nemam povjerenja u nepoznate majstore.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
206 boca,neki dan registrovao,mozda bi ga prodao da sebi kupim 207 hehe (ma da vjerujem da ti dojadio) ?

Sent from my E2303 using Tapatalk
 
Član
Ne razumijem. Imam ja 206 već osma godina i nije dojadio i neće iz kuće dok se ne raspadne. Uzeo bih i 206 SW, gledao sam ih par, nismo se dogovorili, sad me jedan davi da se opet dogovaramo, a neće da spusti cijenu.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Član
3a6e10c669d4812fa20136ba7df45a13.jpg


Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Član
Meni je baš neki dan stigo foam lance, čekam da mi Slaven nabavi još šampon pa ćemo da vidimo i taj sex :D

Kakav je u tebe foam lance ako ga imaš i koji šampon?
 
Član
Može katanac, kupljeno danas auto.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Član
Sta si kupio ako nije tajna ?
Ma nije, ali ne planiram predstavljati auto ovdje ni pisati o njemu jer je vrh tuninga i ovog foruma uzeti skršenog Gnjolfa 2 i vratiti ga u fabričko stanje.
Evo jedna slika, ako se predomislim, predstavim i njega i drugog Volva što sam kupio i još po nešto čime se bakćem. Jako mi se svidja ova naša usrana država i mentalitet ljudi jer ne vole auta koja ja obožavam.
78b571acbe1da92fd26c3269d532aa48.jpg

2.0, turbo, 154kW, 210KS, Aero, bla, bla, bla, ionako nikog ne interesuju ovi krševi, predstaviću ženinog Passata 5+, je'an devet, TeDeI, se'amdeset čet'ri kilovata, gužva asfalt, jede malu djecu za doručak, a ne troši ništa.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Član
Nisam nadrndan, daleko bilo, ali sam u pravu. Svi vole, svima super, svi balave, a niko neće da vozi ovakve kante.
Ja samo nisam normalan i ne razmišljam racionalno kad je kupovina auta u pitanju.
Život je suviše kratak da ga provedemo vozajući šupačka auta što ne idu, ne troše, nemaju skupe djelove i ima majstora na sve strane.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top