Kupovina automobila do 3000 km

Kupovina automobila do 3000 km

Član
Ma nista od punta, spadne kamen sa kamiona ispred razbije po punta.
Interesuje nas misljenje oko Renault Lagune, Renault Clio jedinice i takvih auta
Isto tako i Peugeot neki moze doci u obzir
Opel Vectra B
mišljenja vaša ?
 
Član
Tražiš preporuke a već znaš šta hoćeš, jebi budale.
Punto ti je najpouzdanije i najkvalitetnije što ćeš nać registrovano do tih para, Laguna te može hladno otjerat u 3 groba
 
Ma nista od punta, spadne kamen sa kamiona ispred razbije po punta.
Interesuje nas misljenje oko Renault Lagune, Renault Clio jedinice i takvih auta
Isto tako i Peugeot neki moze doci u obzir
Opel Vectra B
mišljenja vaša ?
Šta je pisac htio da kaže?! Šta razbije, gdje, koga, zbog čega?! Vozim Punta 2 1.2 8v već 8 godina, uspješno, uz redovna ali ne i skupa održavanja koja, naravno, zahtjeva i svako drugo auto. Ako nije održavano i ako nije imalo potrebnu pažnju, da je ne znam kakvo i koliko vrijedilo, grob je i možeš ga nabiti na...da se ne izražavam! Znači, ne podcjenjuj! Lp.
 
Poslednja izmena:
Član
Ma nista od punta, spadne kamen sa kamiona ispred razbije po punta.
Interesuje nas misljenje oko Renault Lagune, Renault Clio jedinice i takvih auta
Isto tako i Peugeot neki moze doci u obzir
Opel Vectra B
mišljenja vaša ?

Realno da je budzet do 4000 mogao bi se 206 clio mk2 corsa naci. Za 3000 bilo koje od tih auta mozes naci u raspanutom stanju npr za te pare audia 80 bi mogao naci u finom stanju
 
Član
bravo jtd i bog da te vidi, posjedujem jednog strasno zahvalno auto, sto se kaze sipaj vozi, makar ja takvo iskustvo imam sa njim, a placen 1500km, stim da je auto zrelo za komplet farbanja al meni ne smeta.
 
Top