Kupovina automobila do 3000 km

Kupovina automobila do 3000 km

Član
Potrebno jednom poznaniku auto sa plinom da trosi malo, da nije staro, da ima gume solidne i da je registrovan bar 6 7 mjeseci.
Marka nebitna, izdrzljivost bitna.
Auto za potrebe posao i sa posla svaki dan 40ak km dnevno
 
Član
Po meni golf 3 .. 1.9TDI po mogucnosti motor 90 ks...
Mislim da neces moci naci auto da je rentabilnije a da bolje ide i izdrzava svasta nesto za te pare pored golfa trice :)
Ja sam imao tricu prije šestice i bio sam prezadovoljan, auto je trosio oko 5.5, 1.9TDI 90ks, poprilicno izdrzljiv, jedino mali problem s limarijom, pragovi su struhli ali i to se dalo uradit za neke OK pare :)
 
Član
Po meni golf 3 .. 1.9TDI po mogucnosti motor 90 ks...
Mislim da neces moci naci auto da je rentabilnije a da bolje ide i izdrzava svasta nesto za te pare pored golfa trice :)
Ja sam imao tricu prije šestice i bio sam prezadovoljan, auto je trosio oko 5.5, 1.9TDI 90ks, poprilicno izdrzljiv, jedino mali problem s limarijom, pragovi su struhli ali i to se dalo uradit za neke OK pare :)

a ja rekao da necu dizlo nikako samo benzin/plin ili benzin nasamo.
 
Član
Šta mislite za Renault Laguna 1 |
gledali smo 1.8 16V 98 godina dobra i fino ide.

Koji motor uzeti 1.6 , 1.8 , 2.0
šta mislite
 
Član
Sta god uzme uzet ce krs u koje ce biti uloga 1000KM. Znaci ne moze biti i reg i da su gume ok i da je novije. Za tu cijenu trenutno se moze naci dobra dvica.
 
Član
Ja takodjer glasam za fiat punta 1.2 motor 8v ili 1.1. Auta uopce nisu losa a izdrzljiva su..jeftina su za odrzavat i nisu neki potrosaci.
 
Član
Skupiti jos malo para i uzeti VW POLA, od 3 do 4 hiljade moze da se nađe lijep primjerak oko 2001 godine, sa benzinskim motorom od 60ks.
 
Top