kupovina auta

kupovina auta

Član
ova tema cisti spam, svaku noc neko nesto pita oko kupovine, ispada da mi biramo vama auto, svako ce ti predlozit ono sto on voza i tvrdit ce da je to najbolje auto na svijetu da trosi 3 litra da se servisira na kiosku itd...

evo vidis npr ja tu tojotu nebi dzaba, mislim bi je uzeo dzaba i odma prodo sto prije a sad da je ja vozam i servisiram nebi ni u snu... Sad ce se neko naci ko ce pricat suprotno od mene i eto rasprave i sve tako u krug stranica za stranicom ;)
 
BHT Ovisnik
mara- je napisao(la):
Ma kakav 1.4 benzin, to ni u ludilu, popi goriva bruku, a nejak. Nećeš sigurno pogriješiti sa HDI 66kw.

nije moj auto pa ne hvalim svog konja,al sasvim suprotno... niti je nejak, sasvim solidno ide za taj motoric,a i sitno trosi... ne kazem da HDI ne valja,cak sto vise,samo sto je on skuplji i rijeđi za naci, al to sto kazes za 1.4 u tom autu je cista glupost
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
ova tema cisti spam, svaku noc neko nesto pita oko kupovine, ispada da mi biramo vama auto, svako ce ti predlozit ono sto on voza i tvrdit ce da je to najbolje auto na svijetu da trosi 3 litra da se servisira na kiosku itd...

evo vidis npr ja tu tojotu nebi dzaba, mislim bi je uzeo dzaba i odma prodo sto prije a sad da je ja vozam i servisiram nebi ni u snu... Sad ce se neko naci ko ce pricat suprotno od mene i eto rasprave i sve tako u krug stranica za stranicom ;)

NAJBOLJI ODGOVOR KOJI SAM VIDIO NA OVOM SAJTU IKAD ! Respect

ISTINA SVAKA RIJEC 10000%
 
Član
CoL3 je napisao(la):
mara- je napisao(la):
Ma kakav 1.4 benzin, to ni u ludilu, popi goriva bruku, a nejak. Nećeš sigurno pogriješiti sa HDI 66kw.

nije moj auto pa ne hvalim svog konja,al sasvim suprotno... niti je nejak, sasvim solidno ide za taj motoric,a i sitno trosi... ne kazem da HDI ne valja,cak sto vise,samo sto je on skuplji i rijeđi za naci, al to sto kazes za 1.4 u tom autu je cista glupost

Izvini druže, ali ne možeš mi nikako pričati o tome, kada sam imao pomenuti auto sa tim motorem i vozio sam ga 3 godine, tako da znam šta govorim. ;)

Šta je danas 75ks? I to je jača verzija 1.4, ima i slabija. Znam dobro kada treba preteći, moraš ga brate dobro podići u obrtaje, a po brdu da ne pričam. A isto tako za potrošnju, nikada nije bila ispod 8 gradske, vjerujem da je zimi išlo i 10.
 
Član
:icon_eek: još nisi uzeo? ja bi ga do sad i prodao :D

Evo ti ovaj ako volis "napuCAto" :D

http://www.pik.ba/artikal/5726777/fiat-punto-2/ sad je ljepsi drugacije fele i nazad auspuh sređen

Pogledaj malo i Fiat Bravo od dizela samo JTD

Alfa romeo 145? Kamara prijatelju auta na piku biras kakvog god hoces...........
 
BHT Ovisnik
@mara
kolega s foruma,necu ga imenovat ga je imao i malte ne svkai dans am se vozio u njemu,i on sam je u njemu presao 300k, na pisti je cijelom duzinom isao uz passata karavana TDI, klasicne benzince 1.6 uzme bez problema,a ujedno veoma malo trosi,neznam da tvoj niej bio raštelovan,al sam se u ovom autu vozao kao da je moje,jos je cijelo vrijeme lezao na velikim felgama... i to sve je sasvim dovoljno za ovog pocetnika jer za njega nije uopce poslab i sl.
 
Član
CoL3 je napisao(la):
@mara
kolega s foruma,necu ga imenovat ga je imao i malte ne svkai dans am se vozio u njemu,i on sam je u njemu presao 300k, na pisti je cijelom duzinom isao uz passata karavana TDI, klasicne benzince 1.6 uzme bez problema,a ujedno veoma malo trosi,neznam da tvoj niej bio raštelovan,al sam se u ovom autu vozao kao da je moje,jos je cijelo vrijeme lezao na velikim felgama... i to sve je sasvim dovoljno za ovog pocetnika jer za njega nije uopce poslab i sl.

Nije uopšte bio raštelovan, baš je bio utegnut. Ne možeš sada porediti neki TDI karavan koji je možda 500 kila teži, ili klasične benzince ako su slabiji od 75ks. Što se tiče otvorene ceste, i moj je malo trošio, oko 5 litara, ali gradska je 8 litara, što je i po fabrici, tako da ne može ispod nikako, još znamo da fabrike po tome pitanju lažu. Nisam ja rekao da je to slab auto, nego da mu fali još malo snage, 90ks je neka mjera.
 
BHT Ovisnik
al opet su svi zadovoljni tim motorom i tom snagom... meni je i na sadasnjih 200ks fali malo,al njemu savim dovoljno...
ali da se ne mislis vele,evo ti kolega sa foruma prodaje,ako ista valja vrijedi,dobar motor i sve
http://www.pik.ba/artikal/7874738/fiat-punto/
 
Top