Kupnja BMW E46 330i

Kupnja BMW E46 330i

Član
:turbo:

Najvolim ove stručnjake što voze Opele, Fiate i sl. a pljuju po BMW-u :D.

Kupio tj. dao Audija A4 1.9 tdi 2003 godina za BMW-a E46 320d FL prije dvije godine, ni u jednom momentu se nisam pokajao, a zahvaljujući meni i mom BMW-u, dva dobra prijatelja su kupila isti auto kao u mene tj. BMW,

Živio
 
Ovi što voze bmw-e - koji su to isfrustrirani likovi. Ujutro kad ih vidiš - to je sve nešto namrgođeno, smrknuto...dal je od silnih kvarova il šta je - ne znam.
 
Član
Imam osjecaj kao da ne volis BMW...
I meni se nesto pricinjava.
Ne volim ni ja DAS AUTO, ali ne mogu reci da je bas toliki krs i da ne valja.
Doduse, da nema DAS AUTA, mehanicari bi odavno zatvorili radnje, ali daleko od toga da je smece, ali za BMW valjati ovakve gluposti, stvarno nisi uperen nikako, vagres ti se malo poremetio i izgleda da bas nisi u vinklu.I.
 
Član
@Gazija2001
Odbija da prati prihvaceni plan!
Druze uznemiravas harmoniju masonskog komiteta zavidovici!!!
Prosperitet je u pitanju!!! Krivaja zbog takvih i pati.
A realno zato i ne otvaraju BMW salon u dragom nam mjestu!
 
Rijeka Krivaja se razmahala, a vama do hvaljenja bmw-auta starih 15 i kusur godina. Nije bmw tolka kanta već u konačnici puno košta a daje ko i ostala prosječna auta.
 
Član
Najbolje onda gasiti forum kada se Krivaja "razmase". Cuj nije tolika kanta, pa nije nikako kanta bmw. Mora da ti je neko s bmw-om "drpio" malu pa si mnloooogooo nervozan :D
 
Druže previše ozbiljno shvataš ovaj forum ..."najvolim" ... fkt za ne povjerovat :banghead: ... kad nemaš nikakvih validnih argumenata za raspravu počneš se hvatati za ko fol neku pismenost članova foruma... ako je to najbolje što znaš... nemoj više živ bio,

Živio

Imam ja argumenata ali ko je Bosnji udovoljio , ja ga bas i ne svatam ozbiljno vi zivite na njemu meni je to sve sprdancija posebno preko tastature ja to vise volim uzivo reci jer onda to dobije dublje znacenje a i dati na primjeru posebno takvim ko ti sto omalozavaju Opela.
 
Top