kum

kum

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Momci treba mi pomoc!Zna li iko od vas od cega je prednji branik ili karambolka kako vi kazete na Audiju koji vozi decko koji se predstavlja kao Qvattro,a ima ga i momak pod imenom Zatvoras.Dali je to od kupea pa su zakrpljene one rupe od migavaca ili je to neki nastavak????Pomozite mi jer bi hteo da uradim isti takav ali neznam sta je u pitanju!!HVALA VAM UNAPRED SVIMA!!!!
 
Član
Pokusavao sam na sve nacine ali nikako nemogu da dobijem odgovor!Ako iko zna ili moze da stupi u kontakt sa njima bio bih mu mnogo zahvalan!Ipak smo svi ovde da delimo misljenja i da pomazemo jedni drugima?!
 
Član
Pasalji provatnu poruku na nick Quattro, to je Ado, fin momak i korektan, on ce ti sve lijepo obasnit.
 
Član
nisam bas pratio ove teme , a i naslov t ije cudan da si napiso spojleri ili audi sigurno mi nebi promakli :)
to je orginalan set spojlera sto je audi stvaljao na audije sa sport opremom , uglanom samo prednji i zadnji nastavak . mada taj proizvodjac nudi kao kompletan body kit sto bi rekli za audija 80 .
nastavci se samo zalijepe na standardne branike . ja kako sam znao moglo se prije narucit u audi servisima i provjereno zanm da prednji je tada kosto 700 DM bez lakiranja i nigdje drugo , cak i u kamei katalozima ih nije bilo . a danas to samo mozes nac Ako ti se POSRECI na otpadu sa nekog stranca ili preko interneta kao je neko skino pa prodaje i nemoj se nada da ces nac ispod 100 e prednji . kod mene je doslo fabrcki i slomio se jos dok je tetak vozo , on je uzeo auto novo pa je auto kod mene zavrsilo prije 7-8 godina i ja sam naso na internetu kompletna set neki svabo prodavo . kroz nekih 5 godina potrage zatim :)

[attachment=14162]
[attachment=14163]

evo na ovoj slici imas komplet set kamei
[attachment=14164]
prednji nastavak , plasticni rubovi , pa dodaci za blatobrane , pragovi , zadnji nastvaak i spojler za gepek !
imas druze sv ena netu samo ukucas na google audi 80 :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top