Kućni stol od bloka motora VR6

Kućni stol od bloka motora VR6

Član
pozz ekipa,
kao što sam naslov kaže, imam u planu da napravim stol od bloka motora Vr6, dali je itko pravio taj stol ili vidio da je to netko pravio da mimalo objasni šta kako, Vr6 blok sam nabavio samo malo ideje
 
Član
opereš blok, i ako si u mogucnosti ispoliras ga i kupis staklo okruglo i spustis na blok :D nema tu puno pametovanja
 
Član
Nije VR6 ali mozes ga na isti fazon napraviti i od VR6 bloka :)

v8coffeetable_1.jpg


Evo stola od Bloka VR6 ;)
2012-07-06-14.31.48.jpg


BEOIE7bCYAAGT6v.jpg:large


2012-07-06-14.35.27.jpg


2012-07-06-14.32.12.jpg


Eto nadam se da ce ti to pomoci :)
 
Član
e ovaj vr6 je identičan blok kao u mene,samo moram naći negdje 4 klipa, i ovo uraditi, blok mi je čist skroz ,samo čime ga ispolirati da se sjaji,dali valja uzeti onaj sprej što ima kao Niklovani,(Niklovani sprej) ????
 
Član
Nista to druze, uzmes bormasinu i celicni cetrku i ogolis ga do gusa :D samim tim ces ga ujedno i cetkom vec malo da dobijes kao da je poliran, ako hoces visoki sjaj onda ces morati malo i vodenim smorglom da poliras, onda fino imas onih polir kredi i nozeva za poliranje i sa njima ispoliras mada bi ga ja radje ofarbao u boju koja je u stanu ili kuci da se spaze sa ostatkom kuce ;) ljepse ce biti nego da je sve u kuci u nekoj finoj boji a on jedini istice ispoliran i ne uklapa se :D
 
Član
Nista to druze, uzmes bormasinu i celicni cetrku i ogolis ga do gusa :D samim tim ces ga ujedno i cetkom vec malo da dobijes kao da je poliran, ako hoces visoki sjaj onda ces morati malo i vodenim smorglom da poliras, onda fino imas onih polir kredi i nozeva za poliranje i sa njima ispoliras mada bi ga ja radje ofarbao u boju koja je u stanu ili kuci da se spaze sa ostatkom kuce ;) ljepse ce biti nego da je sve u kuci u nekoj finoj boji a on jedini istice ispoliran i ne uklapa se :D


Ahhahahah pa neću ga ofarbati u boju komode :D znaci samo uzeti brusili ,čeličnu četku i pomalo trljat dok se ne izbjeli pravo :D a jos pitanje, od kojeg materijala je klipnjača napravljana,dali se može variti za blok???
 
Član
klipnjaca zavisi kako kod kojeg auta kod nekog ti je napravljena od aluminija a kod nekog od gusa sad zavisi od auta do auta ;) ti ako hoces ofarbvati imas kupiti boju koja je cisti krom samo sto ti je dosta skupa 250 maraka ti je kila :D i ona se nanosi u magli, ne naljeva se nego se baca magla po magla svakih 15-20 minuta da bi se dobio efekat ogledala ;) sto se tice poliranja ima ovdje ljudi koji su to radili sa gusom pa ce ti oni to tacno reci kako se radi :)
 
Član
klipnjaca zavisi kako kod kojeg auta kod nekog ti je napravljena od aluminija a kod nekog od gusa sad zavisi od auta do auta ;) ti ako hoces ofarbvati imas kupiti boju koja je cisti krom samo sto ti je dosta skupa 250 maraka ti je kila :D i ona se nanosi u magli, ne naljeva se nego se baca magla po magla svakih 15-20 minuta da bi se dobio efekat ogledala ;) sto se tice poliranja ima ovdje ljudi koji su to radili sa gusom pa ce ti oni to tacno reci kako se radi :)


Hvala drug na odgovoru ;)
Ma probat ću onda sa četkom malo čistit i brusilicom,pa vidjet kako će ić,ako nemognem onda ću kupiti neki sprej sivi i presprejat,šta ima veze neće na izložbu ;) .
 
ofarbaj tim hrom sprejom, i ja sam bio skeptican, dok drug nije ofarbo felge njime, ima sjaja, nije da nema. Mana je sto je vec nakon 5 dana taj hrom poceo da prelazi u sivu boju, ali, tamo je na spreju fino naglaseno da nije za vanjsku uporabu, sto znaci da bi se u kuci gdje suho i cisto trebao zadrzat hrom efekat mnogo duze.
 
Član
ofarbaj tim hrom sprejom, i ja sam bio skeptican, dok drug nije ofarbo felge njime, ima sjaja, nije da nema. Mana je sto je vec nakon 5 dana taj hrom poceo da prelazi u sivu boju, ali, tamo je na spreju fino naglaseno da nije za vanjsku uporabu, sto znaci da bi se u kuci gdje suho i cisto trebao zadrzat hrom efekat mnogo duze.

Moze on da prodje bezbojnim lakom isto u spreju i onda nece da gubi sjaj, kakav bude prvi put i osntace takav. Ali ta krom boja se ne farba, tu ljudi i grijese zato i ne dobiju efekt kroma, nego se baca u magli, sloj po sloj magle i svakih 5 minuta ako je sprej u pitanju i baca slojeve dok ne bude zadovoljan bojom, dok ne dobije zeljeni efekat, tako se farba ako hoces da dobijes krom efekt i onda samo jos baci bezbojni i to je to ;)
 
Član
Dobar je taj hrom sprej, košta kao i svaki drugi 5-6 maraka i daje lijep rezultat na ravnim površinama, bez da se poslije prelazi sjajnim bezbojnim...fol je da prvo ide crna boja, pa onda hrom sprej. I piše na njemu da vani može da izgubi sjaj, požuti i sl.
 
Član
Moze on da prodje bezbojnim lakom isto u spreju i onda nece da gubi sjaj, kakav bude prvi put i osntace takav. Ali ta krom boja se ne farba, tu ljudi i grijese zato i ne dobiju efekt kroma, nego se baca u magli, sloj po sloj magle i svakih 5 minuta ako je sprej u pitanju i baca slojeve dok ne bude zadovoljan bojom, dok ne dobije zeljeni efekat, tako se farba ako hoces da dobijes krom efekt i onda samo jos baci bezbojni i to je to ;)

nema od te ljubavi nista da nakon chrom spreja nabacujes bezbojni lak, ja pokusao dva puta i uvijek se javi neka erkacija sve pocrni odma nakon nanosenja bezbojnog
 
Naravno kad je sprej na nitro bazi:bag:
Nema od toga nista ako taj blok nije kako svabe kazu " hochglanzverdichten" ili ti ga strojno poliran izgledat ce kao olupina
 
Top