Kućni stol od bloka motora VR6

Kućni stol od bloka motora VR6

Član
a sto ne ofarbas blok u neku boju kako treba? crvenu ili neku boju da smislis da to bude tip top. otkinuces ruke od posla i neces dobiti sto zelis i razocaraces se u to. ovako dobro osmirglaj i ofarbaj u neku boju a gdje lijeze glava to ispoliraj rucno i lakiraj da ne gubi sjaj.
 
Član
Moze druze izgledati dobro i ofarbani krom jer svako sjenilo fara na starim i novim autima ti je farbano, ja sam svoje farove rastavio i unutra je farban krom, prvo ide podloga crna pa tek se onda baca sloj po sloj magle da bi dobio krom, ali ako hoces da bas ispadne onda kupi boju pravu a ne sprej ;) i onda ne ide ni bezbojni ni nista na njega :) ali zato ti je 25km deci kroma :) krom je jako tesko dobiti ako nikad nisi radio to i jako je tesko dobiti efekat taj isto tako ako nisi nikad radio to pogotovo ako si samo par puta lakirao i nemas osjecaj za spricu ;)

Najbolje je njemu da proba ocistiti blok skroz da skine svu boju sa njega i onda vidjeti probati nesto eksperimentisati ;)
To mu je i moj prijedlog bio da ofarba pa da bude u sklopu ostatka kuce ili neku finu boju kao bijela ili crvena...
 
Član
neke manje dijelove koji su već dosta glatki ispoliraj a ostalo ofarbaj :) Gornji dio bloka ispoliraj ostalo u crno i u stubline ubaciš pivo, dva ili gajbu ako je od Bugattija blok :D
 
Član
Pokusaj ovako nesto , jednostavno a lijepo


1385372_449562671814357_197408064_n.jpg
 
Član
poliranje mislim da je prekomplikovano i opet tesko za odrzavanje, najjednostavnije farbanje
ovo se meni licno svidja :D
white-engine-block-coffee-table-ideas.jpg
 
Član
malo sam zakasnio....al eto bacio sam se na posao da napravim ovakav stol od audi v6 motora..danas sam ga rastavljao i tako to sutra ga moram cistit al zanima me kako pricvrstiti klipove da mogu staklo gore stavit ...i ako iko zna kako da ga pofarbam u crnu metalik ? hvala
 
Član
Pa ima li itko slike ikakve zivota ti, malo to popratite sa slikama, da i mi ostali znamo kako to ide, ako nam padne na pamet nesto slicno
 
Top