Kuc, kuc....ima li koga?

Kuc, kuc....ima li koga?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hvala svima...

Sto se tice potrosnje...

Otvoreno bez klime 8.2, sa klimom 9.8 (normalne voznje)
Grad bez klime 16-18, a sa klimom....nisam imao hrabrosti mjeriti...hehe...

Sto se tice spojlera, nije to onaj veliki spojler, to je vise lajsna, koja se zalijepi na gepek, nije nista veliko... Htio bih ga malo promjeniti, ali da ne napravim cirkus od auta, zato necu neke velike i drasticne poteze vuci...

Pocecu sa promjenama od feluga i guma, pa na dalje u toku ljeta...

Zapelo mi je za oko ovo sto djavolica rece.... "audi je to"... :) (steta sto si se ti odrekla audija, kod mene prva ljubav ostavlja utisak...:) )
 
Član
Drug dobro došao, auto je extra...

samo kakve dobre 18, 19 felge, i nazad si mogao staviti šire rore, da budu tacno uz branik :D

sve u svemu EXTRA....
 
Sina je napisao(la):
Sto se tice spojlera, nije to onaj veliki spojler, to je vise lajsna, koja se zalijepi na gepek, nije nista veliko... Htio bih ga malo promjeniti, ali da ne napravim cirkus od auta, zato necu neke velike i drasticne poteze vuci...

Pocecu sa promjenama od feluga i guma, pa na dalje u toku ljeta...

Zapelo mi je za oko ovo sto djavolica rece.... "audi je to"... :) (steta sto si se ti odrekla audija, kod mene prva ljubav ostavlja utisak...:) )

Znam na koji spojler mislis i taj ce mu bas dobro i stajati kao i svakom na kojem je stavljen, nista pretjerano samo malo istaknut :)
Slucjano su bile takve okolnosti da ja promijenim auto, ali naravno da je ostavio utisak i naravno da ce opet biti Audi kasnije :) Trenutno je samo ovo bila isplativija opcija pa je zato otisao
 
Član
dobar auto lađa a posto si iz banja luke obrati se tuning kuci A3M iz banjaluke oni imaju odgovor na sva ttvoja pitanja tako da... :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top