Kuc, kuc....ima li koga?

Kuc, kuc....ima li koga?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozzz svima....

Ja sam novi....mislim ja sam sinisa... Imam 20,9 godina i recimo da sam iz Banja Luke jer tamo studiram.... Forum vam je super, a posto ja, sto se tice auta, znam samo voziti, dobro ce mi doci ovakav forum...

Audi je definitivno moj izbor, vozio sam a4 do prije dva mjeseca, onda sam imao udes, pa sad vozim a6 3.0 quattro... Planiram neke manje modifikacije vanjskog izgleda, pa ako ko ima predlog gdje sta mogu nabaviti dobro ce mi doci... Planiram staviti na njega feluge 18-ke, spojler na gepek, i jos neke manje dorade (stopke, bocne lajsne od rs-a - ako ih nadjem, povecanje auspuha i mozda jos ponesto ako mi padne na pamet...)

Evo i par slika...

[attachment=7399][attachment=7400][attachment=7401]
[attachment=7402][attachment=7403][attachment=7404]
[attachment=7405][attachment=7406][attachment=7407]

Imam ja jos nekih ideja, ali sve je to jos u planovima, pa mozda nekada nesto od toga i ostvarim... Malo me nerviraju ova sjedista sa kockicama, citao sam negdje na forumu o presvlacenju sjedista, pa bi mi dobro dosao koji savjet o tome...

Sto se tice motora, standardno ima 220 konja i skinuti su mu katalizatori (oba), pa valjda i to daje nesto snage....

Savjeti dobrodosli, kritike...hm, tvrdoglav sam tako da dzaba ne trosite slova... :)
 
Jos jedan Audi, odlicno:icon_smile:pozz i dd na forum
Sto se tice sjedista, ima ljudi koji to jako dobro urade, presvlacenje u eko kozu i ljudi su uglavnom zadovoljni, ostale prerade sto si nabrojao dobro zvuce i sretno u tim radovima, dobro ce mu stajati svakako, Audi je to;)
 
Član
pozz i dobro dosao

audi je odlican, ja bi mu samo sjedista presvukao u crnu eko kozu i neke felge nabacio, on mi nije nekako auto za spojlera i sl.
 
Član
Pozdrav i dobro dosao! Auto je super, lijepih planova imas! Nek' je sa srecom! A sto se tice presvlaka ako ti nije daleko imas u Visokom lik dobro radi ali to je sve do tebe!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top