Kralj se vraća!!

Kralj se vraća!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Po toj logici ako je neko najbolji treba ga skloniti da bi neko drugi bio "najbolji" radi zanimljivosti...
 
Član
nodiash je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
zar je bilo zanimljivo gledati 7god istog prvaka , meni bas to nije zanimljivo , sad Hamilton jednu trku zadnju , u drugoj pobjedi , to je meni zanimljivije ;)

Sigurno da tebi nije bilo zanimljivo jer je prasio McLaren konstantno a pretpostavljam da si za njih navijao...onom ko voli Schumija i navija za Ferrari je definitivno bilo interesantno i vrijedno paznje;)

mtopic je napisao(la):
Ma daaaaaaj!!!! Pa svi mi volimo F1 i volimo borbu izmedju vozaca, ali najvise volim vidjeti kad moja ekipa pobjedjuje i kad je vozac za kojeg je navijam prvi, pa makar to bilo 77 godina za redom!

Mozes pricati sta hoces, ali da je Schumi vozio za McLaren, ili bilo koji drugi vozac kojeg ti volis i da je pobjedjivao 7 godina za redom bilo bi ti i te kako zanimljivo!

POTPIS NA OBOJE
 
Početnik
nodiash je napisao(la):
Jeste, razumijem sta govoris...imam pajdu koji isto tako kaze i mrzi ferrari...al ja navijam jarane za ferrari i ako on uzima meni je najbolje...a meni i kamaru ostalih ljudi je bilo super zanimljivo...prvo jer volimo njega i navijamo za ferrari a drugo sto je bilo dosta dobre taktike a trece, to i ti moras priznat, najbolje su borbe bile izmedju schumija i hakkinena...volio bi da danas ima onakvih trka i borbi...vjerujes da s njihovim zavrsetkom ja formulu vise nisam ni pogledo...

mtopic je napisao(la):
Ma daaaaaaj!!!! Pa svi mi volimo F1 i volimo borbu izmedju vozaca, ali najvise volim vidjeti kad moja ekipa pobjedjuje i kad je vozac za kojeg je navijam prvi, pa makar to bilo 77 godina za redom!

Mozes pricati sta hoces, ali da je Schumi vozio za McLaren, ili bilo koji drugi vozac kojeg ti volis i da je pobjedjivao 7 godina za redom bilo bi ti i te kako zanimljivo!

potpis ko zgrada...




pozpis ko kuca na oba posta...

naravno da se nece svidjet Schumi onima ko nije navijao za Ferrari,i da mu nije bilo zanimljiva njegova dominacija...

zato se mozda vise nikad nece rodit neko poput Schumija....
 
imamo drugacije razmisljanje , meni je npr. zanimljivo gledati borbu izmedju vozaca , prosla sezona je bila zanimljiva , do zadnje utrke se nije znalo ko je sampion , ali gledati nekoga ko relativno lako osvaja 7 god zaredom titulu , meni fkt nije zanimljivo ali bi bilo lijepo da sam navijac ferrarija ;)
 

MTR

Član
ja bi njima vratio rucni mjenjac u upotrebu , bez serva sve i karburatore naravno . Vidio bi strahota .
Sjecam se snimka kad rahmetli Senna prilazi krivini na 300 stoje , ja frtutme braco mila , valja iz seste u drugu ubacit a sinhrona nidje , kamo li ABS-a. E takvo prvenstvo bi volio vidjet , al tehnika napreduje , razvoj kosta , valja napravit novu 450-tku. Sve soferi hmmmm
 
Član
Isto ce vako opet svi gotivit Real.
Kud svi Turci, tu i mali Mujo.

p.s.
I meni je drago sto se vraca, al' sad (ovih par god. otkad Shumi-a nema) je F1 zanimljiviji nego ikad;)
 
Super Moderator
e ovo jedva cekam da gledam :D

nece se on provalit u to sam siguran... taj covjek ima osjecaja za svaki auto-moto sport
vidili ste samo kako i motor dobro vozi ;)
nema svako takav osjecaj kao sto schumi ima to je rijetkost i ja se nadam da ce ih naprasit iskustvom i pamecu :D
 
Video

ne znam koliko vas je upoznato s tim da je Ferrari za vrijeme Schumachera imao neogranicen budzet za razvijanje bolida , a to je velika prednost bila , i da njegove rekorde niko ne moze oboriti zato sto su sad slabiji motori u bolidima ;)
 
Početnik
Vernes_AMG je napisao(la):
Video

ne znam koliko vas je upoznato s tim da je Ferrari za vrijeme Schumachera imao neogranicen budzet za razvijanje bolida , a to je velika prednost bila , i da njegove rekorde niko ne moze oboriti zato sto su sad slabiji motori u bolidima ;)


:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

da Ferrari ima stelu u FIA-i..:lol::lol:
 
Početnik
necemo ali uvjek neke optuzbe na racun Ferrarija,,njima sve dopusteno ne kaznjavaju ih nikad FIA im gleda kroz prste i sta sve jos ne napisu pojedinci..itd,itd....



stvarno glupo..:icon_rolleyes:
 
Član
Takav je sport šta sad ako barsa osvoji 5 titula zaredom treba je izbaciti iz lige da bi bilo zanimljivo...Tako je bilo i sa šumaherom čovjek je bio najbolji i zato je možda nekom bilo dosadno...Danas ima dosta ujednačenih bolida i vozača i konstantnim promjenama pravila uspjevaju održati tu jednakost da niko ne odmakne drastično...(sem Brawn GP kojem su napravili ustupak i koji je očigledan dokaz da prosječan vozač u odličnom bolidu(daš mu prednost tako što mu dopustiš da ima nešto što drugi nemaju) može osvojiti titulu a odličan vozač u prosječnom bolidu se možda može samo boriti za titulu...
 

MTR

Član
sta je Senna bio ,Prost ili Lauda , Mansel , vozili ljudi krseve teske i vozili su brate do jaja , kakav prosjecan bolid , nema danas vozaca , prelaze staze na PS3 i pamte , Senna je nekad setao po stazi i gledao gdje , sta , ovi imaju sve sto pozele .
Peru ih momci sa WRC-a redovno , to su vozaci , a ne ove tetke .

Ne kazem ja da ne znaju i da tu nema truda i zivaca i znanja ( ne bi ni bili tu gdje jesu ) al nema tuce u boksu , mahanja rukama , galame . Ovo danas ko manekenke .

Da budem iskren , ove godine nisam pogledao niti jednu trku , eto toliko mi idu na zivce

A Shumi , on je davno pokazao svoj talent i umijece , tako da ga stavljam medju posljednje od legendi

""koji je očigledan dokaz da prosječan vozač u odličnom bolidu(daš mu prednost tako što mu dopustiš da ima nešto što drugi nemaju) može osvojiti titulu a odličan vozač u prosječnom bolidu se možda može samo boriti za titulu...""

Jaro shumi je imao katastrofa bolid kad je osvojio prvu titulu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top