Kralj se vraća!!

Kralj se vraća!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
CoL3-99 je napisao(la):
a gdje je hakkinen:D

kad Hamiltona ili Kovalainnena pogodi nesto u glavu mozda se i on vrati.

Povratak Schumija u F1 je stvarno nesto posebno al nece on moci da se drzi rame uz rame s novim vozacima , jer NIKAD nije vozio aktuelni bolid , ima malo vremena da vjezba , dok Buton , Weber , Hamilton i ostala kompanija to radi svakodnevno vec od pocetka godine ;)
 
Početnik
Vernes_AMG je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
a gdje je hakkinen:D

kad Hamiltona ili Kovalainnena pogodi nesto u glavu mozda se i on vrati.

Povratak Schumija u F1 je stvarno nesto posebno al nece on moci da se drzi rame uz rame s novim vozacima , jer NIKAD nije vozio aktuelni bolid , ima malo vremena da vjezba , dok Buton , Weber , Hamilton i ostala kompanija to radi svakodnevno vec od pocetka godine ;)


potpis....;)


mada u svakom slucaju velika je stvar vidjet Schumija ponovo za volanom bolida...ijako je Ferrarijev bolid daleko od idealnog...:icon_rolleyes:
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
a gdje je hakkinen:D

kad Hamiltona ili Kovalainnena pogodi nesto u glavu mozda se i on vrati.

Povratak Schumija u F1 je stvarno nesto posebno al nece on moci da se drzi rame uz rame s novim vozacima , jer NIKAD nije vozio aktuelni bolid , ima malo vremena da vjezba , dok Buton , Weber , Hamilton i ostala kompanija to radi svakodnevno vec od pocetka godine ;)

Vec sam negdje napisao da Schumi nije bas bez iskustva sa danasnjim bolidima F1. Tacno je da ga nije nikad vozio, ali je u njegovom razvoju ucestvovao od prvog dana, a na simulatoru ce da stekne dojam voznje i da vidi kako se taj bolid ponasa (svi kazu da je Ferrarijev simulator daleko najnapredniji i da pruza gotovo 100% dozivljaj voznje pravog bolida)
A ne treba zaboraviti da Button, Weber, Hamilton i svi ostali danasnji vozaci nikad nisu vozili, berem vecina njih, do ove godine nikad nisu vozili bolide na slick-ovima i sa redukovanom aerodinamikom, a Michael se navozao takvih auta i ima poveliko iskustvo sa njima ...

Bice ovo zanimljivo i ova sezona je jos jednom pokazala da je najzanimljivija ikad ...

Ko ce sad docekati Valensiju!!!!!:123::123:
 
Član
Nije trebao ni ici ,prestao sam gledati formulu kad je on otisao jer ovo sad nije zanimljivo ama bas nimalo
 
zar je bilo zanimljivo gledati 7god istog prvaka , meni bas to nije zanimljivo , sad Hamilton jednu trku zadnju , u drugoj pobjedi , to je meni zanimljivije ;)
 
Član
Formula je odavno sam po sebi marketinški trik...Scenario koji su napravili ove sezone Honda propada pa dolazi Brawn Gp i čudesno biva najbolji ove sezone (tako što imaju prednost sa onim krilcima za koja se čudno baš niko drugi nije sjetio...) Button koji vozio i u Renou i Williamsu ništa nije napravio i sad odjednom kao neki vozač,šta su samo Šumiju radili u zadnje dve sezone da ne osvoji titulu kao da ostane neko u F1 ko je bolji od Šumahera...Pa sve ove afere,pa konstantno mjenjanje pravila i očigledno da je to sve bezuspješno gledanost pada i na rubu prpasti su...F1 sve više liči show business a sve manje na automobilizam!!!
 
Član
darko13 je napisao(la):
Formula je odavno sam po sebi marketinški trik...Scenario koji su napravili ove sezone Honda propada pa dolazi Brawn Gp i čudesno biva najbolji ove sezone (tako što imaju prednost sa onim krilcima za koja se čudno baš niko drugi nije sjetio...) Button koji vozio i u Renou i Williamsu ništa nije napravio i sad odjednom kao neki vozač,šta su samo Šumiju radili u zadnje dve sezone da ne osvoji titulu kao da ostane neko u F1 ko je bolji od Šumahera...Pa sve ove afere,pa konstantno mjenjanje pravila i očigledno da je to sve bezuspješno gledanost pada i na rubu prpasti su...F1 sve više liči show business a sve manje na automobilizam!!!

E bas tak samo sto je velika steta sto je tako
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
zar je bilo zanimljivo gledati 7god istog prvaka , meni bas to nije zanimljivo , sad Hamilton jednu trku zadnju , u drugoj pobjedi , to je meni zanimljivije ;)

Sigurno da tebi nije bilo zanimljivo jer je prasio McLaren konstantno a pretpostavljam da si za njih navijao...onom ko voli Schumija i navija za Ferrari je definitivno bilo interesantno i vrijedno paznje;)
 
a vidi kako ti moze biti zanimljivo gledati 7god nekoga da konstantno pobjedjuje , na prosloj utrci meni je Hamilton bio interesantan dok se nije izdvojio da vrh , cim je on otisao preko 10sec ispred drugoplasiranog nisam ga ni pratio , ostali dvoboji su mi bili interesantniji , kontas sta hocu da kazem , nije stvar za koga navijas nego je stvar borbe izmedju vozaca i bolida ;)
 
Član
Ma daaaaaaj!!!! Pa svi mi volimo F1 i volimo borbu izmedju vozaca, ali najvise volim vidjeti kad moja ekipa pobjedjuje i kad je vozac za kojeg je navijam prvi, pa makar to bilo 77 godina za redom!

Mozes pricati sta hoces, ali da je Schumi vozio za McLaren, ili bilo koji drugi vozac kojeg ti volis i da je pobjedjivao 7 godina za redom bilo bi ti i te kako zanimljivo!
 
Član
Jeste, razumijem sta govoris...imam pajdu koji isto tako kaze i mrzi ferrari...al ja navijam jarane za ferrari i ako on uzima meni je najbolje...a meni i kamaru ostalih ljudi je bilo super zanimljivo...prvo jer volimo njega i navijamo za ferrari a drugo sto je bilo dosta dobre taktike a trece, to i ti moras priznat, najbolje su borbe bile izmedju schumija i hakkinena...volio bi da danas ima onakvih trka i borbi...vjerujes da s njihovim zavrsetkom ja formulu vise nisam ni pogledo...

mtopic je napisao(la):
Ma daaaaaaj!!!! Pa svi mi volimo F1 i volimo borbu izmedju vozaca, ali najvise volim vidjeti kad moja ekipa pobjedjuje i kad je vozac za kojeg je navijam prvi, pa makar to bilo 77 godina za redom!

Mozes pricati sta hoces, ali da je Schumi vozio za McLaren, ili bilo koji drugi vozac kojeg ti volis i da je pobjedjivao 7 godina za redom bilo bi ti i te kako zanimljivo!

potpis ko zgrada...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top