Kralj se vraća!!

Kralj se vraća!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
michael_schumacher_afpV.jpg



MICHAEL SCHUMACHER se vraća u Formulu 1! Sedmerostruki svjetski prvak će u momčadi Ferrarija zamijeniti Felipea Massu koji je nastradao na VN Mađarske. Informacija je potvrđena iz Ferrarijeva tabora.

Schumi će morati proći program priprema, a na stazi ćemo ga vidjeti već 23. kolovoza na VN Europe koja se vozi u Španjolskoj. Nijemac će za Ferrari voziti najvjerojatnije do kraja sezone.

Danas 40-godišnji Schumacher je najuspješniji vozač u povijesti Formule. Iz oktanskog cirkusa se povukao 2006. Dva naslova prvaka osvojio je s Benettonom, a potom je pet puta bio najbolji u momčad Ferrarija.

"Iako je istina da je Formula 1 poglavlje života koje sam odavno zatvorio, također je istina da iz razloga lojalnosti spram moje momčadi nemam pravo ignorirati ovu nesretnu sitruaciju", poručio je Nijemac u svojoj izjavi pojasnivši:

"Najbitnija je vijest da je Felipeu dobro. Želim mu sve najbolje. Danas sam se susreo s Lucom di Montezemolom i Stefanom Domenicalijem. Porazgovarali smo i zajednički odlučili da je najbolje da osobno zamijenim Felipea. Obzirom da sam uvijek bio borac, radujem se i ovome novom izazovu."

Prvi čovjek Ferrarija Luca di Montezemolo otputovao je u srijedu ponovno u Budimpeštu osobno izvijestiti 28-godišnjeg Brazilca o odluci vodstva momčadi. Nakon toga Ferrari će službeno imenovati Schumachera kao svog vozača do kraja sezone.

Povratak Michaela Schumachera u bolid Formule 1 najveći je u povijesti kad je Formula 1 u pitanju i uopće jedan od najvećih u povijesti sporta.

Posljednju je utrku odvozio u Ferrarijevu bolidu na brazilskom Interlagosu 22. listopada 2006. godine. Te je godine po drugi put uzastopno izgubio titulu od Renaultova Španjolca Fernanda Alonsa.
 
Član
Toooo kralj se vraća.......biće barem opet interesantno ustajati u 6 ujutru...........;)
 
Član
nezz sad,po meni je to malo i medijska furka,da se digne rejting momcadi,al eto,bice ga opet fino vidjet na stazi,pa makar i zadnjeg;)
 
Član
ebatt ce im pleme sad svima sad ce se vidjet kako se vozi TATA NA STAZI DJECO MARS KUCI hahahahaha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top