kraj mog golfa

kraj mog golfa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ee j..i ga :icon_question: Bas mi je zao drug al ono glavno je da nije tebi nista, malo pa ce i Getaca past. Haj cuvaj se. Ako bude trebalo doci po tebe javni.
 

IGY

Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
igyracer je napisao(la):
Alen_P je napisao(la):
Heheheh , biće to u redu druže ... Kad sam ja izdrž'o , heheheh ... Jesi vidio kod mene kakav je bio auto pa ga čovjek napravi ... Ne sikiraj se , biće on i bolji ...

bice bollji nekom drugom, vec je u oglasima, i prvi koji da pare neka ga vozi,

jel zato sto je nezgodno udaren ili sto ti se ogadio:D

ma nije to, nego zato sto sam mu sve promijenio, i sto je sve novo, i ono bukvalno sipaj i vozi
 

IGY

Član
speed je napisao(la):
Dobro si proso nije neka velika steta, dok god se može srediti dobro je. Ipak žao mi je naravno ako ti treba pomoc javi se

hvala na ponudi, ali vec se radi, i nadam se da ce uskoro biti gotov
 

IGY

Član
evo cuo sam se sa majstorom, i kaze da je sastavio mehaniku, i probao ga je i kaze da ide super, samo da spuru uradim i to je to, moram negdje naci felgu onu rupicastu kao kod mene, jos mi je to ostalo, i da se ofarba sutra
 
Član
gledaj gume celave rodila je majka 3 puta :) i primijeti li se na limu s te slike da je bilo ostecenja?
 
Član
hajd samo lagano vidim tocak si napravio ali ti guma nesto celava hehe salim se svaka cast samo naprijed napravices ti to
 

IGY

Član
gogg je napisao(la):
gledaj gume celave rodila je majka 3 puta :) i primijeti li se na limu s te slike da je bilo ostecenja?

ma guma nije ni moja, kod mene cu 14-ke, a guma nemoze biti bolja:D
 

IGY

Član
eto golf konacno gotov, i sto se tice limarije zadovoljan, sam pravo, sve je uklopljeno i na svom mijestu, moram spuru jos uraditi, a mozda i necu, golf se prodaje pa tako da cu to skinuti sa cijene, felga nadzena i postavljena, ostalo sve kao prije
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top