kraj mog golfa

kraj mog golfa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
ma ovo mi je drugi sa ovim golfom, a treci se nepika malo kucno jarana pozada, to je bika zajebancija
 
Legend
a dan je **bo,kud ce na tebe.....steta,bas mi zao,al de napravice se to.......vidi po otpadima imas djelova za golfa svukud
 
jebiga drug, žao mi je da se to desilo! ulažeš, sređuješ i na kraju se tako nešto desi, baš šteta! hajde biće auta nek tebi nije ništa! a ima i dijelova za g2
 

IGY

Član
evo informacija, dijelovi
mehanika 135
blatobran 45
ukupno 180 dosad + ruke koje se nadam nece biti puno
 

IGY

Član
ako bude srece, mozda se i pojavim sa autom na okupljanju, a ako ne, molicu nekoga za prevoz.
a vec je rastavljeno dosta toga
 
Član
Heheheh , biće to u redu druže ... Kad sam ja izdrž'o , heheheh ... Jesi vidio kod mene kakav je bio auto pa ga čovjek napravi ... Ne sikiraj se , biće on i bolji ...
 

IGY

Član
Alen_P je napisao(la):
Heheheh , biće to u redu druže ... Kad sam ja izdrž'o , heheheh ... Jesi vidio kod mene kakav je bio auto pa ga čovjek napravi ... Ne sikiraj se , biće on i bolji ...

bice bollji nekom drugom, vec je u oglasima, i prvi koji da pare neka ga vozi,
 
igyracer je napisao(la):
Alen_P je napisao(la):
Heheheh , biće to u redu druže ... Kad sam ja izdrž'o , heheheh ... Jesi vidio kod mene kakav je bio auto pa ga čovjek napravi ... Ne sikiraj se , biće on i bolji ...

bice bollji nekom drugom, vec je u oglasima, i prvi koji da pare neka ga vozi,

jel zato sto je nezgodno udaren ili sto ti se ogadio:D
 
Član
Dobro si proso nije neka velika steta, dok god se može srediti dobro je. Ipak žao mi je naravno ako ti treba pomoc javi se
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top