Kragujevac Oduzeto 19 Tablica Zbog Zatamnjenih Stakala

Kragujevac Oduzeto 19 Tablica Zbog Zatamnjenih Stakala

elvis_h je napisao(la):
haj realno za koji ku*ac su vam potrebne folije na prednjim staklima osim da glumite mangupe....

Ok do neke granice, ali zatamnit da se ne vidi nista... Jbg, mozda za kurvanja il da niko curu ne gleda :lol:
 
Član
u mene su protuprovalne, i 100% UV odbijaju, tako da su mi i te kako potrebne, naprijed mi je skroz prozirno 65%, tako da problema nemam... ako stavljate 80% i dalje, sami trazite kaznu...
 
Član
Astra je napisao(la):
u mene su protuprovalne, i 100% UV odbijaju, tako da su mi i te kako potrebne, naprijed mi je skroz prozirno 65%, tako da problema nemam... ako stavljate 80% i dalje, sami trazite kaznu...

99.9 :D 50% su kao da ima/nema sa vana, a mnogo pomažu tako što filtriraju UV, odbijaju toplotu, i smanjuju blještavilo + štite od razbijanja stakla...
 
Član
edo_benz je napisao(la):
elvis_h je napisao(la):
haj realno za koji ku*ac su vam potrebne folije na prednjim staklima osim da glumite mangupe....

et ja sam stavio naprijed zbog tebe :D

Jarane to mi je kuca, ja roletne ne skidam!!!!!!:lol:
A oni traze samo nacin da pune budzet, malo ima sto je sve otislo u qrac od cjene goriva pa .....:icon_mad:
 
elvis_h je napisao(la):
neka,neka eh da hoce sjebat i ove lokalne babine sinove mamu im je*em,tamne cak i prednju sajbu......

Jesi ti ljubomoran tip, i ako to neces htjeti priznat, komentar de odaje..

U ostalom, pogledaj malo po gradu, ko je skinuo folije, a ko nije, u pravo oni koje spominjes, isto tako i kod mene u gradu, ne moram biti, vec znam..

Sad sto se teme tice, glupost je kako su se i kod nas digli te folije ganjat, kako vozila politicara ne ugrozavaju saobracaj sa zatamnjenim staklima? I ostalih guzonja? Vec samo "obicnih" ljudi zatamnjena stakla ugrozavaju saobracaj.. Jest da ima oni koji previse zatamnjivaju, al' sto ukidose zakon gdje si mogao upisati foliju sa seriskim brojem? Llumar si mogao, sad vise ni njih ne mozes.. Gluposti, ljudi se ne registrovani voze, ne ispravni, pjani, ko zna sta vec, sve ono gore, al' oni se sad docepili folija, i nema sta drugo...

Imao folije na pretproslom autu, nisam imao problema, al' jbg-a to je sve na koga naletis, sada je vec problem, barem koliko sam kod nas u gradu vidio, samo ganjaju zatamnjena stakla, tjera te pred njim da skidas folije, inace svaki put pise kaznu kad te zaustavi, naravno, "izuzetaka" ima koji se voze 100% zatamnjeni a nikome nista.....

I sto Edo rece, najbolje radi kurvanja haha...
 
Član
edo_benz je napisao(la):
elvis_h je napisao(la):
haj realno za koji ku*ac su vam potrebne folije na prednjim staklima osim da glumite mangupe....

et ja sam stavio naprijed zbog tebe :D

cuj pa zar na trokolicu se mogu stavit folije, svasta ccccc

almir_gr po cemu si ti majke ti skonto da sam ja ljubomoran,nasto bolan da budem ljubomoran :lol::lol::lol::lol::lol: ...... ovde je govor o glupiranju sine i niocemu drugom....
 
Član
ma kad pretjeraju sa zatamnjivanjem nije ni cudo sto iskljucuju i kaznjavaju.
meni je preko 50% (moze i 65%) sasvim glupo zatamnjivati auto. to je jedan od nacina na koji privlace na sebe policiju.
50 i 65 je sasvim dovoljno jer se sve dobro vidi kroz staklo.
 
Član
U nas u Bug i neznaju za folije, misle da se stakla farbaju izgorenim uljem
hahahaha
Ma policija počela tunirati auta, pa im krivo što i normalni ljudi mogu imati folije na autu, pa sada uveli taj zakon, sve samo da se oni ističu
hahah
 
Član
al opet kod nas je idiotski sto samo zadnja bocna mogu ko fol po zakonu, a ne eto i barem zadnja sajba :lol: znam ljudi, pisali im kazne radi sajbe nazad, recimo auto nazad veci procenat, naprijed nekih 50tak, ode milicioner nazad i kaze zatamljena sajba :icon_mad:
 
ja koliko sam upucen bocna stakla smijes blago zatamniti to je do 30% maksimum, za sve preko ti moze kaznu napisati,,
zadnju sajbu ne smijes nikako zatamnjivati;)
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ja koliko sam upucen bocna stakla smijes blago zatamniti to je do 30% maksimum, za sve preko ti moze kaznu napisati,,
zadnju sajbu ne smijes nikako zatamnjivati;)

a sta ako mi je zadnja sajba fabricki zatamnjena? :D
 
Član
nas zakon ne zna termin daylighta., a kamol procenat zatamljena... na bocna zadnja mozes komad lima stavit :D a za tvornicko zatamljene nema nista, barem je tako bilo... tu ti nista ne moze, samo mu reci lave skidaj "folije" :lol:
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ja koliko sam upucen bocna stakla smijes blago zatamniti to je do 30% maksimum, za sve preko ti moze kaznu napisati,,
zadnju sajbu ne smijes nikako zatamnjivati;)

Na staklima obično piše transparentia min 70%, što znači da je u suštini 30% dozvoljeno.
 
Član
Ovo vrijedi za obicni narod, legalizovali su oni sebe...

"Odredbe ovog člana ne primjenjuju se na vozila oružanih snaga BiH, policijskih agencija u Bosni i Hercegovini, kao i vozila vrlo usko specijalizirane namjene koja se ne koriste ni u jednom drugom segmentu društva."
 
Top