Kradja na Cengic Vili

Kradja na Cengic Vili

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E ovako, danas oko 13.15 sati mi je od strane nekih najvjerovatnije lokalnih mangupa otudjen mobitel i sat.
Sjedio sam sa djevojkom na klupi pored Miljacke, u blizini Malezijskog mosta, kada smo krenuli pridju nam dvojica likova, jedan je 100% maloljetnik, uhvate me za ruke dok mi je jedan stavio noz za vrat, i skinu mi sat i oduzmu mobitel...
Mame im se na*****, samo toliko da znate,naravno prijavio sam sve policiji, iako to ne pije vode nista la ne kosta me nista.
U pitanju je bio mobitel Nokia N8-00 boje smedje/bronza, i sat marke casio EDIFICE.metalna narukvica crna podloga..
ako ima raje iz Hrasna i okoline da znaju da se prodaje ovako nesto bio bih im puno zahvalan, castim, nije mi toliko za te stvari ionako sam se pozdravio sa tim vec, samo da mi je nafatat idiote. :mad:
imaju slike kako to izgleda,slike nisu moje nego preuzete sa pika,cisto da se vidi...
n3w3mw.jpg

33y5q1v.jpg
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Zar se to jos radi :icon_mad:

eto radi, samo jso policajac mi u stanici kaze sto ih nisi zastrasio ,kako da ga zastrasim golim rukama nisam chuck norris, a lik mi drzi noz za vratom...mislim smijesno
 
Kad dodjes u Sa raspitaj se gdje mozes sjediti gdje ne jer imaju ta podrucja gdje oni mogu to raditi , da si dosao u grad u mali ili veliki park to ti se ne bi desilo
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Kad dodjes u Sa raspitaj se gdje mozes sjediti gdje ne jer imaju ta podrucja gdje oni mogu to raditi , da si dosao u grad u mali ili veliki park to ti se ne bi desilo

ovdje sam ima pola godine , drug je isto samnom on je ima 3 godine nije nikad imao problema, bas je mirno , ali eto ili moras biti peh kao ja da naletis na takve budale koje samo cekaju priliku da uzmu pare na guzove...nece niko da radi nista, lakse ukrasti pa prodati...
 
Sta cu se praviti mislio sam da je prestalo to otimanje telefona i para , bar u gradu jeste kod nas bas se sjecam tog perioda prije nekih 5-6 godina kad su telefoni bas bili aktuelni a za pare nisam od osnovne cuo za takav slucaj , ne znam kako je u bijeljnini
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Sta cu se praviti mislio sam da je prestalo to otimanje telefona i para , bar u gradu jeste kod nas bas se sjecam tog perioda prije nekih 5-6 godina kad su telefoni bas bili aktuelni a za pare nisam od osnovne cuo za takav slucaj , ne znam kako je u bijeljnini

Zivim ovde 15 godina,bar st ja znam nije se nikad desilo, sto ne znaci da se ne moze desiti, logika ti je da u vecim gradovim tipa Sa,Zg,Bg ima vise takvog sljama i kriminala,kradje auta itd... Pa pogledaj samo sta je tema bilo na forumu,ukraden mobilni,ukradene felge,plejer iz auta itd vecinom Sarajevo i Tuzla.
 
Ne ne nisam mislio na te kradje iz auta i to , to ce uvijek biti nego ovo prilazenje parovima na klupama i otimanje stvari mi je novina tj nije novina neg sam mislio da je to proslo vrijeme
 
Član
Jebote stvarno treba napavit pucu kakvu i cim ti pridju vadi,il neku dobru paliju pa to sve izmlatit.

Sent from my iphone 5 using Tapatalk 2
 
Član
ma ako ima neko s C.Vile trebali bi da znaju ko je . . .
jbg a svako naselje ima takve sto kradu otimaju i to ti je
svakodnevnica kod ans u sarajevu i mobiteli satovi pare
novcanici ma sve zivo . . jbg a jadna smo mi zemlja
 
Član
0g1 je napisao(la):
ma ako ima neko s C.Vile trebali bi da znaju ko je . . .
jbg a svako naselje ima takve sto kradu otimaju i to ti je
svakodnevnica kod ans u sarajevu i mobiteli satovi pare
novcanici ma sve zivo . . jbg a jadna smo mi zemlja

ma to su neka djeca vjerovatno tu negdje s c.vile samo ne mozes se ti suprotstaviti kad ti drzi noz, onda j*** telefon i sat, nosi...samo nek se zdravo!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top