Kradja metalnih kapica

Kradja metalnih kapica

Član
stavi na jednu stranu te, na drugu obicne crne, ionako ti ne moze niko istovremeno u obje strane gledat :lol: heheh ma znam, salim se ja, pokloni ih nekom djetetu za biciklo :D
 
Član
guster je napisao(la):
kupite skrivene ventile i dodju metalne kapice koje se uvrcu a nemogu se izvrnuti bez nastavka kojeg vi samo imate:D

Kad pojeftini :D puno je na ovom vaktu 50 KM za ventile :lol:
 
Član
Jbo kapice mom haveru u Brezi odvrnuli sarafe sa felge prednje a on budalas vozio po autoputu do Sarajeva 160. Kad je dosao i ja mu gurnem onako felgu nogom ona "tarlaha" k'o luda :lol::lol:
 
Član
ado_d je napisao(la):
Jbo kapice mom haveru u Brezi odvrnuli sarafe sa felge prednje a on budalas vozio po autoputu do Sarajeva 160. Kad je dosao i ja mu gurnem onako felgu nogom ona "tarlaha" k'o luda :lol::lol:

ma felga ko felga, uvijek mu ostaju one 3:D
 
Super Moderator
Kod nas ne kradu, a mozda zato sto ne ostavljam auto svugdje nemam pojma
Kupio za 5KM metalne i na njima mercedes znak i jos dobio kao kljuc za njih da zategnem ma daj ko ce to stezati :lol: nije ih niko dirao 2 mjeseca evo :icon_eek:
 
Član
Kako ti napisase, uzmi one sa inbusom, te ja imam na autu i niko ih nikad nije dirao.

To vecinom djeca skidaju, kad ne budu mogli odvrnuti, proci ce se tog posla :D
 
stavi najobičnije crne i bit ćeš rahat,a crne možeš kod pojedinih vulkanizera dobiti džaba,ali nisu problem kapice problem su skuplje stvari kao npr.žmigavci,lajsne i slične stvari koje čovjeka puno nerviraju jer pojedine stvari je i teško naći na otpadima pa se oprijedele da kradu sa auta.
 
Član
Ma to kolege forumaši odrađivaju, pa nemojte se izdavati ko ima a ko nema.:lol::lol::lol::lol:

Imo i ja nekada neke kapice, ali struhli mi i ventili:D
 
Član
zAaKy je napisao(la):
Ma to kolege forumaši odrađivaju, pa nemojte se izdavati ko ima a ko nema.:lol::lol::lol::lol:

Imo i ja nekada neke kapice, ali struhli mi i ventili:D

jos onaj govori da ima imbus sarafe na kapicama :D
 
Član
ma jebo kapice neke bezveze mi jednom mi odradili metalne i nisam lud vise da ih kupujem ali sto me najvise nervira vec su mi 2 puta skinuli onu plastiku gdje dodje kuka u golfa 3 pa nemogu da je vise nigdje nadjen a onako ruzno izgleda samo da to neskidaju dosadilo mi vise traziti
 
Član
Danas dok sam bio u teretani potjeram prvo dvojicu pacurladi , i dodu kasnije 6 njih i skidaju kapice uhvatim jednoga , i kaze nema nijednu reko ja imam cjel dan ti moras kuci , i nakon 5 min mi tek vrati kapicu i zamislite mulca nosi torbicu malu sa alatom malom gedoricom i nastavcima:8,9,12,13 jer nije znao kako se skidaju kontao ide sa kljucem, ugl zovne ostatak ekipe i vrati mi kapice i fali jedna uzmem mu unior alat i reko kad vratis dobijes nazad , uostalom on ima kapicu od pola marke ja alat od 20 i vise km :D al nisam ga udarao reko taman ako zafali alata, al zakljucak je ako to nosi u 5 razredu zamislite sta kasnije krade nosit ce dvojica elemente ostali gedore i kljuceve i skidat sta zatreba ... nemam rijeci
 
Top