Kradja metalnih kapica

Kradja metalnih kapica

morao sam ovu temu otvoriti.
ovo je vise ne podnosljivo , interesuje me samo , zasto kradu ove kapice ventila na tockovima, sta rade sa tim ??? prodaju u staro zeljezo , skupljaju kao suvenire , ili nesto trece. vjerujem da to rade klinci (djeca) , zapitajmo se , a sta ce biti tek kad odrastu , sta ce im biti meta kradje? nezalim ja ove kapice , hebo 3 marke , ali koliko je to uigrano u kradji , ostavis auto na parkingu 5 minuta , i vec ih nema.
BEZOBRAZLUK :icon_mad: ove sto ovo skidaju je se sevap naudarati
 
Član
Ova danasnja mladja raja je neodgojena do bola. I to su i u pravu rekao da od malih nogu kreću u lopovluk. Kradja je kradja, ko ukrade 3 km, ukrast ce i 100 ;)
 
ma ova dansnja omladina , to je katastrofa ,pocev od ponasanja pa nadalje , ma neznam vise, sto se ono kaze , juce se rodio a vec sutra krade. bude covjeku krivo , taman nesto kupis , napravis ili vec sta uradis i pojavi se budala koja ti to unisti ili sto je najgore UKRADE.
ma dobro si Franki rekao , danas 3 , sutra 100 km.
 
Član
ja na svojim felgama otkako sam kupio auto imao metalne cepove koje mi je tokar napravio, sve sam se kanio i na kraju sam kupio originalne VW cepove, nove ih uzeo, platim 38km, i prvo vece izadjem u grad i nema cepova. Nije mi do para, mislim svejedno mi u jednu ruku, necu umrijet za tih 38km, ali mogao sam izaci s drustvom i popit te pare, proveselit se, ali nisam kupio sam cepove
sve djecurlija mamicu im *****, ne do Bog da ga uhvatim da mi makar gumu ispuhuje:icon_mad::icon_mad:
 
Član
Meni su odradili kapice sa jedne strane, pretpostavljam za biciklo 2 komada ili ih je neko omeo u skidanju... Preživjele su otprilike nepuna 24 sata...
 
Član
Meni nekidan nestala zadnja lijeva sa C klase, srecom imadoh rezervu:D

Ja sam vezao za kamion (parkiran) klinca od lokalnog biznismena, zbog slicnih stvari. I tu je cekao caleta da se pojavi nekih 45 min. Sad mi ljubi ruku kad me vidi na ulici..:lol::lol:
 
Član
I meni su u tuzki krai al ne kradu obicne samo ak su kakve metalne i slicno, u mene bile neke novitec bas unikatne i odvrnuo neko :icon_rolleyes:

Sad sam nasao rjesenje ove imaju mali inbus sa strane i zavrnu se :D
Kupi te i rijesio se se kradje ;)

 
Član
Ove moze iscupat samo zajedno sa ventilom:D:lol:
Meni na Insigniji stoje odavno, za divno cudo.;)
 
Član
:lol::lol::lol::lol:
Jesu luda ova danasnja djeca i vjerujem u to koliko se covjek iznervira heheh...al mi je smijesno tj.simpaticno koliko vas se buni :D imal jos neko da je ostao bez kapica :D ?!?!
 
Član
Ma daj te kapice su predivne i svako bi djete voljelo da ih vidi na svom biciklu e sad dali to opravdavam sigurno NE ali opet i ja sam ko djete skido macije oci sa reg tablica i kacio po biciklu e sad vi to ko niste radili pa nisam izrasto u kriminalca. SUTI I TRPI ;)
 
Kad moj dedo ima metalne sa malim inbusom onda mozete i vi to prustiti za svoju mladjariju ;) (imbus na kapici kljuc na sarafima :D )
 
Član
U mene skinuli 3 i 4 nisu mogli zapekla i one 3 ostavili kraj tocka ja je probo skinuti nemozes ni sa kljestima tako prodo felge sa tom kapicom:cool:
 
Član
mi to krademo izmedju sebe u raji :lol: vratio sam svoje kapice jedno 5-6 puta sad ja mislim nemam nikakve
 
Top