Krade li se VW Touareg u BiH?

Krade li se VW Touareg u BiH?

Član
Bas tako! Ija nezivim u Bosni al imao sam iskustva inace sam iz Tuzle pa u tom kraju da su me jednom u po noci pratili i dosli pored moga auta i ugasili svjetla a ja nogu na gas i ugasim svjetla stopke nazad i pobjegnem do kuce parkiram brzo i odem na spavanje. Tad sam imao Golf VI R verzija tek ga uzeo te godine kad sam dosao u Bosnu bilo 8000 kilometara na satu. A od tad nikakvih problema nisam imao a to je bilo prije 6god.

E cuj otisao na spavanje... Pa, jesil' se naspavao lafe? :D
 
Auto je osigurano, ima alarm, a stavit cu i can-firewall.
Stvar je u tome sto se nama iz diaspore nedaju te zajebancije.
Ukradu ti auto dan dva prije nego sto krenes kuci, pa sta ces sa torbama, pa iznajmljuj auto, pa jebi konju m...
A znas i sam kako je sa osiguranjima, posebno kad se auto na Balkanu ukrade.
 
Fora je Venecja.
Udjes u garazu i parkiras auto. Dodje ti cova i kaze : kljuceve na kontrolnu plocu.
Ja njemu: jes ti normalan! Ja u Italiji da ostavim kljuceve u autu da svi vide. nema sanse.
A on meni: pogledaj ljevo i desno. Fakat sva auta imaju kljuceve na kontrolnoj ploci. i to jebena auta.
 
Član
Auto je osigurano, ima alarm, a stavit cu i can-firewall.
Stvar je u tome sto se nama iz diaspore nedaju te zajebancije.
Ukradu ti auto dan dva prije nego sto krenes kuci, pa sta ces sa torbama, pa iznajmljuj auto, pa jebi konju m...
A znas i sam kako je sa osiguranjima, posebno kad se auto na Balkanu ukrade.
Dole je zafrkano skroz oko osiguranja kad sam imao udes prije 2godine nisam ja kriv bio i taj sto me je udario priznao krivicu i pred policijom i sve al njegovo osiguranje nije se dalo sva sreca umene kasko osiguran samo nesto malo platio i napravili mi auto al dole sve dok izvadis papire za osiguranje uzelo mi je najmanje 4 radna dana.
 
Ovdje kod nas u Bosni a naročito u Hercegovini se kradu auta.Većina nas nosi sa sobom oružje da nam u vožnji ko ne ukrade auto (to mozete pratit na slučajevima x na Hajat tv vi koji ste "vani"),a kad gedje parkiramo to je posebna priča,ja lično dežuram oko svog golfa,a mogu zamislit vas sa novim tuaregom,i nekim r golfovima.:wtf::car6::hungover:
 
Član
oni izbjegavju drumsko razbojnistvo jel kazne su vece, vise vole pratiti snimiti i onda otudjiti. al pored kaska vecina nas ima i druge zastite da se ne jebemo sa osiguranjima kasnije. naravno uvijek ima onih koji nemaju ni jedno pa nastradaju.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
Dole je zafrkano skroz oko osiguranja kad sam imao udes prije 2godine nisam ja kriv bio i taj sto me je udario priznao krivicu i pred policijom i sve al njegovo osiguranje nije se dalo sva sreca umene kasko osiguran samo nesto malo platio i napravili mi auto al dole sve dok izvadis papire za osiguranje uzelo mi je najmanje 4 radna dana.
koliko puta sam ljudima u BiH ili HR optostio stetu, sto su me lupili, samo zato sto su htjeli cash platit da ne ide preko osiguranja, zato sto je komplikovano. A sta cu ja, uzet covjeku 300E prded Bozic, jednu cjelu placu njegovu? Jebo 300E. Alali i ravna Bosna!
 
Ovdje kod nas u Bosni a naročito u Hercegovini se kradu auta.Većina nas nosi sa sobom oružje da nam u vožnji ko ne ukrade auto (to mozete pratit na slučajevima x na Hajat tv vi koji ste "vani"),a kad gedje parkiramo to je posebna priča,ja lično dežuram oko svog golfa,a mogu zamislit vas sa novim tuaregom,i nekim r golfovima.:wtf::car6::hungover:
Ma ja ne dezuram. Jebes Auto. Ali da te sa obitelji u autu zaustave sa papovkom negdje u sumi. Nebi mi bilo svejedno a i ostala bi i trauma i stah neki. To je gore.
 
Član
koliko puta sam ljudima u BiH ili HR optostio stetu, sto su me lupili, samo zato sto su htjeli cash platit da ne ide preko osiguranja, zato sto je komplikovano. A sta cu ja, uzet covjeku 300E prded Bozic, jednu cjelu placu njegovu? Jebo 300E. Alali i ravna Bosna!

Hajde da je manja steta il tako nesto al sad umene je bila steta oko 10 000 eura i kad je tolika steta i znas da nisi kriv i jos se valja peglati sa osiguranjem dole zato kasko osiguraj i nemaj brige
 
A kod nas moze biti iako imas fullkasko da 10 posto popusis. pa ti sad racunaj. moj tuareg novog kupijo za 155`000 Maraka
 
Posto ne zivim u BiH, a nisam vec 10 Godina bio dole, a nitko nezna ni kad cu doci, ni gdje cu ici, nije tak strasno.
 
svi lokalni lopovi u i oko Travnika načuli od ptičica sa sjevera da planiraš doći, treniraju uveliko, obijaju Tuarege i ostavjlaju ih, za kad ti dođeš da su spremni.
Ma mrš u tri lijepe, da imaš 80 zaštita, doći će sa kamionom i odnijet auto.
Hvala sto me saljes u tri ljepe.
A to da ga mogu ukrasti i sa kamionom mi je jasno.
 
Top