Krade li se VW Touareg u BiH?

Krade li se VW Touareg u BiH?

Zanima me dali se novi VW Touareg u BiH krade.
Naravno da se auta svugdje kradu, bas me zanima okolis Travnika - Vitez - Zenica.
 
Član
Zanima me dali se novi VW Touareg u BiH krade.
Naravno da se auta svugdje kradu, bas me zanima okolis Travnika - Vitez - Zenica.
Pa bas taj model je manje interesantan u travniku, vitezu i zenici.

U mostaru i tuzli je vec druga prica. Najbolje dodjes do kalesije, i taksijom u tuzlu.

Za ostala mjesta ne znam...
 
Član
Krade se kod nas sve, vise nema pravila sta se krade a sta ne. Neka auta se kradu radi djelova, neka radi raznih razbojnistava a neka radi toga sto je neko razbio to auto pa trazi slicno. Mislim glupo je traziti auto na osnovu toga krade li se auto ili ne, ako te je strah za auto ili osiguraj kasko ili ne kupuj auto. :)
 
Član
¸nebitno koje ces odg dobiti odradi alarm tipa meta, volan tipa zeder ili abloy ili kasko i rahat....sve ostalo je tvoj izgovor, čim pitaš bitno ti je ;)
 
Auto je osigurano,nije to problem. Zao bi mi ga bilo tek ima 40`000Km.
Prije 10 godina sam bio u BiH sa spustenom VW Bubom sa 18 Zolli Mille Miglia Felgama. Ludi su me do kuci pratili.
 
Član
znao sam da je forum odavno skoro propao , ali da cu vidjeti ovako glupe teme , bijele duhove i slicno cak i sada , to bas nisam ocekivao
 
znao sam da je forum odavno skoro propao , ali da cu vidjeti ovako glupe teme , bijele duhove i slicno cak i sada , to bas nisam ocekivao
Nema glupi tema samo glupi odgovora.
Ako zelis nekom pomoci pomogni, ako ne, ne odmogni.
Ja ne zivim u BiH. Kog da pitam. Samo znam da se u regionu Travnik puno auta kradu.
Svima ostalim hvala na pomoci.
 
Poslednja izmena:
Član
znao sam da je forum odavno skoro propao , ali da cu vidjeti ovako glupe teme , bijele duhove i slicno cak i sada , to bas nisam ocekivao
Ne razumijem ali eto. Ovaj forum ima vise podforuma. Jedan od njih je razno, pa i ukradene stvari. Covjek je mislio da ovdje se nalaze ljudi koji vole automobile, pa se raspituje.
Zasto ti nisi onda otvorio neku zanimljivu temu ? Sto dzaba pljujes ako ne zelis da promijenis situaciju tj. da pruzis pomoc.
 
Član
Nema glupi tema samo glupi odgovora.
Ako zelis nekom pomoci pomogni, ako ne, ne odmogni.
Ja ne zivim u BiH. Kog da pitam. Samo znam da se u regionu Travnik puno auta kradu.
Svima ostalim hvala na pomoci.

Bas tako! Ija nezivim u Bosni al imao sam iskustva inace sam iz Tuzle pa u tom kraju da su me jednom u po noci pratili i dosli pored moga auta i ugasili svjetla a ja nogu na gas i ugasim svjetla stopke nazad i pobjegnem do kuce parkiram brzo i odem na spavanje. Tad sam imao Golf VI R verzija tek ga uzeo te godine kad sam dosao u Bosnu bilo 8000 kilometara na satu. A od tad nikakvih problema nisam imao a to je bilo prije 6god.
 
Član
pa dodbro ako ima kasko cemu briga, jos ako ugradi neku zastitu koja je za vas iz dijaspore sitnica nevidim razlog da brine. kad mogozete ovdje zatamljivati polirati, servisirati mozete i neku zastitu odraditi i da ste rahat, da mu se moze desiti nesto neplanirano moze al zato oovo gore i mirna bosna.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
Top