kožna sjedala

kožna sjedala

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Limpi je napisao(la):
Upravo to sto je respo spomenuo... bez klime i grijaca sjedista, prava patnja je koza, ljeti se sav "usafunjas", a zimi moras ulaziti u skafanderu.

Moja preporuka, koza samo na krajevima, bocnim stranama i ledjnim strana prednjih sjedista, uglavnom da se ne sjedi na njoj.;)

ja neku noc sjeo na kozni podmetac kod havera u autu,ma joj u sekundi mi se testisi skupili ko 2 ljesnjaka :lol: :lol:
 

gox

Član
zen3dom je napisao(la):
ja sam po forumima nalazio da je momak sa dobrinje dobar na rjecima ali slab na djelu, da dosta sporo radi i da je raju znao zamajavati, tipa 7 dana kod njega stoje sjedista, covjek dodje kao nije jos gotovo, on da vidi kad ovaj ni poceo nije, i tako slicno.

E sad da li je to taj momak ili ne ne znam, bilo je na forumu vec tema o tome i o tom momku.
Ovo sto sam napisao gore je samo ono sto sam pokupio sa foruma, licnog iskustva nemam...

potpis meni sjedista radio prije 3 godine 3 mjeseca stajala i ja doso uzeo ih onako rastavljena i odnjeo drugom majstoru ON NI POD RAZNO :icon_mad::icon_mad:
 
Član
Ima momak u Visokom, radi kvalitetno i profesionalno, meni radio kožu ručice mjenjača, sve pohvale.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top