kožna sjedala

kožna sjedala

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
mozes presvuci svoja, ima par ljudi koji su na forumu i rade to, ima momak cini mi se Tahir, nick mu je AutoPresvlake ili slicno, ima i na Piku oglas njegov, vidi s njim, mislim da je oko 150KM komplet.
Mislim da je ovo stranica www.auto-presvlake.com
 
Član
Najbolje ti je presvuci svoja sjedala,,to ti je i jednostavnije nego traziti kozna sjedala...ovako kazes koja vrsta koze,,koja boja ili koja kombinacija boja i majstori to urade extra na kraju..:icon_smile:mislim da je to bolje rjesenje..
 
ja sam po forumima nalazio da je momak sa dobrinje dobar na rjecima ali slab na djelu, da dosta sporo radi i da je raju znao zamajavati, tipa 7 dana kod njega stoje sjedista, covjek dodje kao nije jos gotovo, on da vidi kad ovaj ni poceo nije, i tako slicno.

E sad da li je to taj momak ili ne ne znam, bilo je na forumu vec tema o tome i o tom momku.
Ovo sto sam napisao gore je samo ono sto sam pokupio sa foruma, licnog iskustva nemam...
 
Član
Lakse opet od trojke naci fabricka kozna neg od 2 :icon_rolleyes:

Ubaci od trojke obicna pa uradi na njih presvlake :icon_smile:

M gratex gradačac mozes i telefonom dogovorit da ti odrade samo dodjes na montazu ;)
Ima adresa tu medju starim postovima piso sam vec nekoliko puta da ne pisem opet
 
Član
samo da znas da ce ti se zimi jaja lediti dok se ne ugrije
a ljeti bukvalno opekotine mozes dobiti ako ti stoji na suncu il tako neka mjesta
pa razmisli i o tome
 
Član
Upravo to sto je respo spomenuo... bez klime i grijaca sjedista, prava patnja je koza, ljeti se sav "usafunjas", a zimi moras ulaziti u skafanderu.

Moja preporuka, koza samo na krajevima, bocnim stranama i ledjnim strana prednjih sjedista, uglavnom da se ne sjedi na njoj.;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top