Kopiranje Kod kljuca

Kopiranje Kod kljuca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Stvarno nisam znao gdje da smjestim pa se odlucih ovde...ako admini misle da nije dobro nek prebace...
Dakle... Interesuje me kopiranje kod kljuca...imam klia III (2008 godiste) eh sad on ima gore ono izrezbaren metalni dio kljuca (nesto nalik koritu rijeke) a na onom drugom djelu ima dugmad za otkljucavanje i zakljucavanje...Na bravi ima predvidjeno i za otkljucavanje kljucem...eh sad me interesuje gdje bih mogao da kopiram taj kljuc, da li se uopste moze kopirat, kolko bi to doslo .... itd
 
Član
ako si iz Sarajeva imas covjeka sto kopira tamo kod Velikog parka gdje je kombijska stanica oko 100KM ti je kopiranje kod kljuca +/-20KM zavisi koji ili u ovlastenom servisu da narucis;)
 
Početnik
imao sam nedavno slican problem
samo sto sam ja u besu svoj slomio u volanu auta
u RENOU kljuc kosta 230KM + 30KM kopiranje:icon_rolleyes::icon_rolleyes:
ja sam ga prepakovao u jedan stari od megana, zalemio mikro taster i dekodirao ga za 30KM te sam izbegao toliki trosak

u Beogradu se to resava za 30 - 40 EUR, naravno ne u servisu
 
Član
ja na Mercedesu W202 slomio kljuc, skakavac, i u Tuzli u Dzafer Mahali covjek napravi novi, i samo ga spojio sa daljinskim..
 
Član
Ne znam kod renoa ali mislim kod vw-a negdje na netu sam vidio ako nije polomit onaj urez samo prepakuješ u drugo kućište i prebaciš čip i to je to...
 
Član
Hvala na velikom broju odgovora ali ja se izgleda nisam izjasnio kako treba...znaci niti je slomljen kljuc niti ista.... nekad uzmem od stare klia jer imam tek 16 god... eh da je ja uvijek ne bih molio da uzmem jednom i da ga kopiram za sva vremena ...jer me ona gnjavi vako nako nemoj policija i ostalo... pa kontam bolje mi je kad nezna :D znaci mora bit nesto oko elektronike?? prebacivanje tih cipova itd??

adohera je napisao(la):
ako si iz Sarajeva imas covjeka sto kopira tamo kod Velikog parka gdje je kombijska stanica oko 100KM ti je kopiranje kod kljuca +/-20KM zavisi koji ili u ovlastenom servisu da narucis;)
To onde u kralja tomislava ulici?? ja bih volio samo da ga kopiram al izgleda da treba nesto oko ove elektronike :/ jaran mi od jette kopiro za 5 km kljuc
 
Član
imam isti problem..meni traze 82 KM za kodirani kljuc od golfa 3
al znas kad cu platiti toliko :D
 
darko13 je napisao(la):
Ne znam kod renoa ali mislim kod vw-a negdje na netu sam vidio ako nije polomit onaj urez samo prepakuješ u drugo kućište i prebaciš čip i to je to...

ima li to gdje u gradisci da rade, posto mi je kljuc citav samo da ga prepakuju u drugo kuciste:icon_question:
 
Član
bobom4Motion je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
Ne znam kod renoa ali mislim kod vw-a negdje na netu sam vidio ako nije polomit onaj urez samo prepakuješ u drugo kućište i prebaciš čip i to je to...

ima li to gdje u gradisci da rade, posto mi je kljuc citav samo da ga prepakuju u drugo kuciste:icon_question:

Možda ti može uraditi tamo kod supa onaj što radi ključeve u onom kiosku ali nisa siguran pitaj ako ne onda u bl imaš sigurno.Jel ključ sa daljinskim ili bez?
 
darko13 je napisao(la):
bobom4Motion je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
Ne znam kod renoa ali mislim kod vw-a negdje na netu sam vidio ako nije polomit onaj urez samo prepakuješ u drugo kućište i prebaciš čip i to je to...

ima li to gdje u gradisci da rade, posto mi je kljuc citav samo da ga prepakuju u drugo kuciste:icon_question:

Možda ti može uraditi tamo kod supa onaj što radi ključeve u onom kiosku ali nisa siguran pitaj ako ne onda u bl imaš sigurno.Jel ključ sa daljinskim ili bez?

gdje ima kod supa taj sto radi kljuceve, ja sam na senjaku kod hrasta, a kljuc je obicni nema daljinsko, bio je neki gumb al mislim da je to za onu baterijicu na kljucu sto ima, pa ni njega nema i sad ima jedna fina rupa:D:D:D:D pa me to nervira, a pitao sam onog na zelenoj pijaci da mi uradi kaze on ne moze se to napraviti kod nas
 
Član
bobom4Motion je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
bobom4Motion je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
Ne znam kod renoa ali mislim kod vw-a negdje na netu sam vidio ako nije polomit onaj urez samo prepakuješ u drugo kućište i prebaciš čip i to je to...

ima li to gdje u gradisci da rade, posto mi je kljuc citav samo da ga prepakuju u drugo kuciste:icon_question:

Možda ti može uraditi tamo kod supa onaj što radi ključeve u onom kiosku ali nisa siguran pitaj ako ne onda u bl imaš sigurno.Jel ključ sa daljinskim ili bez?

gdje ima kod supa taj sto radi kljuceve, ja sam na senjaku kod hrasta, a kljuc je obicni nema daljinsko, bio je neki gumb al mislim da je to za onu baterijicu na kljucu sto ima, pa ni njega nema i sad ima jedna fina rupa:D:D:D:D pa me to nervira, a pitao sam onog na zelenoj pijaci da mi uradi kaze on ne moze se to napraviti kod nas

To je možda taj isti bio je ondje u bl poslije hotela palas preko puta razvojne banke neki radio je ključeve pa pogledaj tamo,to bi trepalo smao prepakovati u drugo kućište prenjeti onaj čip i narez bila je negdje na netu tema sa slikama kako se to radi potražiću pa ti stavim ovde
 
darko13 je napisao(la):
bobom4Motion je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
bobom4Motion je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
Ne znam kod renoa ali mislim kod vw-a negdje na netu sam vidio ako nije polomit onaj urez samo prepakuješ u drugo kućište i prebaciš čip i to je to...

ima li to gdje u gradisci da rade, posto mi je kljuc citav samo da ga prepakuju u drugo kuciste:icon_question:

Možda ti može uraditi tamo kod supa onaj što radi ključeve u onom kiosku ali nisa siguran pitaj ako ne onda u bl imaš sigurno.Jel ključ sa daljinskim ili bez?

gdje ima kod supa taj sto radi kljuceve, ja sam na senjaku kod hrasta, a kljuc je obicni nema daljinsko, bio je neki gumb al mislim da je to za onu baterijicu na kljucu sto ima, pa ni njega nema i sad ima jedna fina rupa:D:D:D:D pa me to nervira, a pitao sam onog na zelenoj pijaci da mi uradi kaze on ne moze se to napraviti kod nas

To je možda taj isti bio je ondje u bl poslije hotela palas preko puta razvojne banke neki radio je ključeve pa pogledaj tamo,to bi trepalo smao prepakovati u drugo kućište prenjeti onaj čip i narez bila je negdje na netu tema sa slikama kako se to radi potražiću pa ti stavim ovde

ok, javi
 
Član
http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=2293184
sad nešto rade na stranici pa trenutno ne radi pogledaj kasnije ovo je mislim za ključ sa daljinskim,potraži malo na ovoj stranici ima sigurno i za obični
 
darko13 je napisao(la):
http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=2293184
sad nešto rade na stranici pa trenutno ne radi pogledaj kasnije ovo je mislim za ključ sa daljinskim,potraži malo na ovoj stranici ima sigurno i za obični

ok, hvala;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top