Konacno par slika moje Bembare

Konacno par slika moje Bembare

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kimi_Bxl je napisao(la):
Mozda slike nisu nesto jer su slikane mobitelom ali nadam se da mogu proci. Znaci radi se o Bembari E46 2001 god. 136KS. Auto je full osim Gps-a. Ja sam mu samo stavio DVD imam u planu jos xenone i felge M3 "18" ske al nista prije proljeca. Svaki pozitivan i negativan komentar je dobro dosao :))

imam isto bmw e46 2001 god.,i zanima me (posto je u njemu originalni radio)kako mogu stavit obicni cd player u njega,treba mi neka plastika ili nesto da popunim prazninu,posto je originalni radio nesto vecih dimenzija od obicnog,pa ako netko zna gdje to mogu nabavit.hvala unaprijed
 
Član
maric555 je napisao(la):
Kimi_Bxl je napisao(la):
Mozda slike nisu nesto jer su slikane mobitelom ali nadam se da mogu proci. Znaci radi se o Bembari E46 2001 god. 136KS.  Auto je full osim Gps-a. Ja sam mu samo stavio DVD imam u planu jos xenone i felge M3 "18" ske al nista prije proljeca. Svaki pozitivan i negativan komentar je dobro dosao :))

imam isto bmw e46 2001 god.,i zanima me (posto je u njemu originalni radio)kako mogu stavit obicni cd player u njega,treba mi neka plastika ili nesto da popunim prazninu,posto je originalni radio nesto vecih dimenzija od obicnog,pa ako netko zna gdje to mogu nabavit.hvala unaprijed

dodje ti umetak koji ide na mjesto originalnog radija neznam tocno koliko kosta ali pogledam ti cim uhvatim vremena p.s.ako si zainteresiran imam fine felgice za e46 16' i 17' trenutno a moze se svasta nabaviti
 
Član
maric555 je napisao(la):
Kimi_Bxl je napisao(la):
Mozda slike nisu nesto jer su slikane mobitelom ali nadam se da mogu proci. Znaci radi se o Bembari E46 2001 god. 136KS.  Auto je full osim Gps-a. Ja sam mu samo stavio DVD imam u planu jos xenone i felge M3 "18" ske al nista prije proljeca. Svaki pozitivan i negativan komentar je dobro dosao :))

imam isto bmw e46 2001 god.,i zanima me (posto je u njemu originalni radio)kako mogu stavit obicni cd player u njega,treba mi neka plastika ili nesto da popunim prazninu,posto je originalni radio nesto vecih dimenzija od obicnog,pa ako netko zna gdje to mogu nabavit.hvala unaprijed

Odes samo u Bmw servis i kazes da hoces da promijenis kastofon, kupis okvir koji popuni prazninu i dobijes jedan dzek koji spojis s dzekom koji dobijes kad kupis kastofon tako da to spojis za minutu. Sad je jedino problem sto su ta dva dzeka debela i sto ima jako malo mjesta za sve te kablove. Ja sam se mucio skoro sat vremena da uguram sve to al mozda kod mene ima vise kablova jer je DVD. Uglavnom mene je to doslo oko 40 eura ako se dobro sjecam. Super ti je Bembara cuvaj je i sretno s kastofonom :)
 
Član
hvala svima na pomoci,nabavio sam plastiku,otisao sam u bmw-ov servis i tamo su me uputili gdje mogu nabavit plastiku i dzek,i plastika i dzek su po neki 15€,i u njemu je sad sonyev cd player,biti ce slike uskoro...sto se tice felgi,stavi slike pa cemo vidjeti...sutra stavljam angel eyes ringove na svijetla,i to sam nabavio, oko 60€ su...:icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top