Konacno par slika moje Bembare

Konacno par slika moje Bembare

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Faya_M5 je napisao(la):
Po meni negativan je vadjenje originalnog radija i stavljenje ovog sarenog...nije to brate za BMW-a, to je za golfova i tih sranja...obrve nisu lose, al nisu po mom ukusu...ostalo je sve pozitivno ;)

Al' ti mozes uvijek sr..., kao prvo DVD je bolji puno od orginalnog, drugo; sto je to "samo za golfova i ostalog sranja"!? Svaka cast za autic i meni se najvise svidja unutrasnjost i ova kombinacija aluminium! A volan je posebna prica! Jos te felgice kad nabacis... extra! Pozdrav
 
Član
Konačno neki BMW...Lijep vozilo, nema šta! Unutrašnjost je najbolja od BMW-a, bar po meni, kombinacija crno-alu... mrzim ono preseravanje sa umjetnim drvetom, šugavo mi je i na 7ici, a kamoli na 3ici i 5ici... Što se tiče priče oko DVD-a, iz svog iskustva također moram reći da je jako bitno da se slaže sa ostatkom unutrašnjosti jer u suprotnom stvarno jako loše izgleda što kod nekih drugih auta možda i prolazi, ali kod BMW-a (i kod Audi-a i Mercedes-a) nikako i stvarno zna zasrat stvar tako da je poželjno da se boja plastike slaže, a rasvjeta da ima koliko toliko veze sa rasvjetom unutrašnjosti, bar sam ja tako sebi birao, čak i mijenjao neke stvarčice, ali ne bi sad o tome... Uslikaj jednu fotku po mraku pa da vidimo kako izgleda sve skupa! Opet s druge strane, ne volim tu serijsku Audio-Video opremu kod auta jer je za moj ukus nekad preminimilastički za oko, možda nekad izgleda i prejeftino bez obzira koliko dobri uređaji to bili (ali to je samo moje mišljenje, neko voli i to). Znači plus što si stavio nešto zanimljivo, jedino što je pitanje kako sve to izgleda, ali najvažnije da se tebi sviđa...
Felge od M-a, svakako ako možeš!
I još jedna stvar, čudi me da niko nije ništa rekao, prednji spojler, bez obzira što ima maglenke nije baš nešto (ne samo na e46 već i kod mog e 36) i spojler oični od M-a bi mu definitivno podigao izgled i bio bi puno ljepši i opakiji, a nije neka lova velika. Po meni to napravi obavezno ako možeš!
I opet ja kažem... BMW jw BMW, ostalo su auti... :)
 
Član
Kao prvo hvala svima na komentarima :) Kao sto ste svi primijetili najvise mu fale dobre fele 17 ke ili 18 ske vidjecemo jos. Sto se tice kastofona istina je da se orginalni najbolje uklapa ali mana mu je sto cita samo audio cd-ove i fali mu snage. Neko spomenu "peraju" to je orginal GPS antena instalirana i spremna za funkcionisanje tako da nije bez veze stavljena.Za sad sam prezadovoljan autom nadam se da ce me sluziti i dalje. Drago mi je sto ima ljubitelja BMW jer i sljedece auto kad dodje na red bice samo bembara :) Pozzz svima.
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
Po meni negativan je vadjenje originalnog radija i stavljenje ovog sarenog...nije to brate za BMW-a, to je za golfova i tih sranja...obrve nisu lose, al nisu po mom ukusu...ostalo je sve pozitivno ;)

A koje ti sranje vozis i kakav je u njemu player?

Sto se tice bmw-a, prva liga..
 
Član
Neka vas ba lakapo:) Svako ima svoj ukus i svako voli ono sto ima.Ja sam izbacio orginalni radio jer cita audio cd-ove i nema neku snagu inace ga ne bi mijenjao jer se najbolje uklapa u enterijer.Ja ovaj auto nisam uzeo da se trkam nego da uzivam u voznji. Imam jednog Corrada G60 u garazi i kad skupim malo love krenucu da ga sredjujem lakapo. To tad nemojte se svadjati beze ko sta ima ciji je auto bolji itd, nego ako mozemo da pomognemo jedni drugima nekim dobrim savjetom ili cisto pohvalom za ulozeni trud. Pozzzz
 
Član
u potpunosti se ja slazem. i sam sam protiv prepirki, al ovaj faja uvijek ima nesto za dodati. podsjeca me na mog jednog jarana. taj ti sve zna. ak ne zna, izmislice, al ce znati... :D
PS faja nemoj me napadat, nisam ja reko da si ti takav, samo sam reko da me podsjecas hehehe
 
Član
Kimi_Bxl je napisao(la):
Neka vas ba lakapo:) Svako ima svoj ukus i svako voli ono sto ima.Ja sam izbacio orginalni radio jer cita audio cd-ove i nema neku snagu inace ga ne bi mijenjao jer se najbolje uklapa u enterijer.Ja ovaj auto nisam uzeo da se trkam nego da uzivam u voznji. Imam jednog Corrada G60 u garazi i kad skupim malo love krenucu da ga sredjujem lakapo. To tad nemojte se svadjati beze ko sta ima ciji je auto bolji itd, nego ako mozemo da pomognemo jedni drugima nekim dobrim savjetom ili cisto pohvalom za ulozeni trud. Pozzzz

Svaka cast. A jebo izgled ako je funkcionalnost 0 bodova.
 
Član
trizex je napisao(la):
Kimi_Bxl je napisao(la):
Neka vas ba lakapo:) Svako ima svoj ukus i svako voli ono sto ima.Ja sam izbacio orginalni radio jer cita audio cd-ove i nema neku snagu inace ga ne bi mijenjao jer se najbolje uklapa u enterijer.Ja ovaj auto nisam uzeo da se trkam nego da uzivam u voznji. Imam jednog Corrada G60 u garazi i kad skupim malo love krenucu da ga sredjujem lakapo. To tad nemojte se svadjati beze ko sta ima ciji je auto bolji itd, nego ako mozemo da pomognemo jedni drugima nekim dobrim savjetom ili cisto pohvalom za ulozeni trud. Pozzzz

Svaka cast. A jebo izgled ako je funkcionalnost 0 bodova.

Upravo tako. Kad me pjesma pogodi a ne mogu pojacati kolko mi prahne odma bi ga bacio kroz prozor :)
 
Član
Otvorio sam vam novu temu, ove sve OT sam pobriso i et ovdje dajte momku savjet ili kritiku, ovdje nema mjesta za svadje..... LP
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top