komentari za radove

komentari za radove

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
cico dobar rad ;) samo mi nekako one mrezice nisu fine... one dole na karambolci jesu al ona na grilu nekako mi nije fina probaj je popravit malo... i ako znas uradi falc veci zadnjoj felgi
svaka cast ;)
 
allroad je napisao(la):
cico dobar rad ;) samo mi nekako one mrezice nisu fine... one dole na karambolci jesu al ona na grilu nekako mi nije fina probaj je popravit malo... i ako znas uradi falc veci zadnjoj felgi
svaka cast ;)

jel mislis kao da malo kad iz dalje pokleda kao da su negdje veci otvori kao na original toyoti
a sto se tice falca znam sam mislim da bi tad auto malo izgledalo suzeno nazad jer gdje onda tolika guma stade nije valjda ka unutrasnjosti auta al ipak probat cu pa kad vidim kak je izaslo ak bude bolje stavit cu;)
 
Član
Mevludinu svaka cast za prerade covjek stvarno uradi aute ni sam neznam kako cestitke na radovima A onaj mi se bmw jako svidio Pa sam ga stavio na pozadinu na kompu...
 
hvala, ja bas sanjam da moji radovi obidju svijet eto bas se poceo ispunjavati san pocevsi od tebe jos jednom hvala;)
 
cico ba kako ovo ne kontam :icon_mad: tamo uradio golfa kazes drugi rad a ovde bolji od mene sto radim 2 mjeseca:lol: sad mi nista nije jasno

i da uzeo si na karambolci istu ideju kao i ja pa ak hos ispravi napravi neku drugu verziu al rad je brate mili beton:icon_eek:
 
Član
ja sam završio još mi osto desni far i neide nikako neznam šta bi moraću nacrtati farove nema druge
 
fast..tuning20 je napisao(la):
cico ba kako ovo ne kontam :icon_mad: tamo uradio golfa kazes drugi rad a ovde bolji od mene sto radim 2 mjeseca:lol: sad mi nista nije jasno

i da uzeo si na karambolci istu ideju kao i ja pa ak hos ispravi napravi neku drugu verziu al rad je brate mili beton:icon_eek:

joj halali brate znam da je to ruzno nikad neradim nesto slicno al karambolka mi se fakat svidjela al doradit cu je tak da nece slicit ak hoces.
 
Član
opet duguljasta toyota kod cico...prevelike Hamann-ove felge, koje se ne uklapaju u auto nikako...auto previse spljosteno izgleda i duguljasto...i da, ovo ti nije trebalo na sofersajbi...skini to, ako mozes...
 
Član
trozicu, odlican rad. svidja mi se...
a jedan detalj kod cice mi je zapo za oko. ovaj drugi "hepek" sto izbacuje paru, tacnije desni. po nekoj logici ti se treba otvarati u lijevu stranu i bacati paru na desnoj, ako se vec otvara na desnu trebo bi bacat paru na lijevoj strani otvora...
nisam bas najbolje objasnio, al se nadam da kontate na sta mislim...
 
Član
nešto mi nije jasno,cico je rekao da je honda civic prvi njegov bruš rad,ali
prije toga je na toyoti imo puno bolje izbrušan body kit...
takođe uzimanje djelova sa tuđi radova je zabranjeno stoga mjenjaj branik,
trebo si prebrušati cjelo auto da se uklopi sa body kitom,pa da sve bude u ART stilu ko što i emir radi...
inače dobar rad samo tako nastavi ;)

@emir_89
drago mi je da ti se sviđa,odusto sam od falca jer moram raditi i škodu :icon_biggrin:
 
Član
samo mala ispravkica, ne emir nego tarik, buraz moj, al preko mog nicka heheh
a vjerovatno si to reko, da bi cico mogo skontat na koje radove se misli...
jos jednom super rad trozicu...

a sto se tice tog kopiranja. zabranjeno je kopirat dijelove sa radova koji su radjeni u PS-u. da covjek ne pomisli da nista ne smije kopirat hehehhe :lol:
 
Član
lijep rad Trozicu...rijetko da mi se sve svidi, da nema greske...jedino sto ne volim je sto je naprijed skroz promijenjen izgled, pa kao da si Hondu cijelu prebacio na Toyotu :), ali to je tvoj ukus...;)
sta sad dalje...sta ce bit s ovog takmicenja?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top